Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehet, hogy szellem volt?

Lehet, hogy szellem volt?

Figyelt kérdés
Egyedül vagyok itthon és lépéseket hallottam felfele jönni a lépcsőn és a szobám mellett elhaladtak majd megszűnt. Kinéztem, de senkit se láttam. Minden ajtó zárva, fényes nappal van. Lehet hogy szellem volt? Nagyon megijedtem. Értelmes válaszokat szeretnék.
2011. márc. 22. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül szellem, de bármi oka is van, nincs félni valód!
2011. márc. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem lépéseket hallottál,a zajról asszociáltál a lépésekre.Hogy mi lehetett a zaj sosem fog kiderülni,nem is lényeges.
2011. márc. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem egyedül vagy a házbanxd
2011. márc. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

galamb is lehetett vagy vmi állat.

én is jöttem haza valamelyik nap és azt hittem szellem van a padláson de apa mondta hogy csak egy galamb rakott fészket sajnos...

2011. márc. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugi,nem hinném, hogy ez szellem.Én nem hiszek a szellemekben, de ez mind1.Bármi lehetett az,nyugi!!
2011. márc. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tök zárt a padlásunk, oda semmi állat nem tud bemenni, de már szerintem is csak valami padlórecsegés vagy radiátorpattogás volt, csak én beképzeltem a lépteket.
2011. márc. 26. 18:27
 7/8 anonim ***** válasza:
A szellemek nm ilyen hangot adnak ki. Lehet hogy betörő. Bár énn egy icsit paranoiás vok.
2011. márc. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy a félelem szülte ezeket a képzeleteket
2011. ápr. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!