Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett ez? Talán szellem?

Mi lehetett ez? Talán szellem?

Figyelt kérdés

egy vasárnap délután átmentem barátnőmhöz megnézni az új házukat, előtte 2 nappalköltöztek be

az ebédlőben voltam bekapcsoltuk a rádiót majd leültem az asztalhoz és volt ott egy gyertya, és meggyújtottam miután meggyújtottam elkezdtem erősen koncentrálni a gyertyára addig a bnőm a konyhában volt, míg néztem a gyertyát egyszer csak a rádió elkezdett sisteregni én néztem a rádiót hogy mi a fene lehet vele majd visszanéztem a gyertyára és elfújtam és akkor abban a pillanatban a rádió megnit elkezdett rendesen szólni.


2011. márc. 13. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ahogy elmondtad a történetet, én nem gondolnék semmi természetfelettire. Tehát a rádió szólt rendesen, majd elkezdett sisteregni, majd megint rendesen szólt. Meg közben koncentrálgattál erre-arra. Nem akkor kezdett el a rádió sisteregni, mikor a rádióra koncentráltál? Mert az lehetséges, hogy az elméd egy olyan állapotban volt, mellyel tudtál hatni a rádióra. Attól függetlenül, persze lehetne egy természetfeletti lény, szellem, vagy akármi is, bár ez az eset elég egyszerű, tehát a véletlenek közé is simán be lehet sorolni. Ha esetleg észlelsz még hasonlót, esetleg egyértelműbb dolgot, akkor el lehet gondolkodni rajta. :)
2011. márc. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 BlackSword ***** válasza:
Se szellem, se elmetrollkodás nem volt... Mivel egyik sem létező szubsztancia... Így marad a jó öreg elektromos interferencia a az adási sávban...
2011. márc. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
még a vadiúj digitális hiperszuper szájbercuccok is sisteregnek hébe-hóba. annyi is okozhatja az ilyet, hogy megmozdulsz a széken, vagy a barátnőd odébb megy fél méterrel a másik szobában.
2011. márc. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Véletlenek is léteznek.
2011. márc. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi köze ehhez a szellemhez?? KB: Mint Magdi anyusnak a villanykörtéhez
2011. márc. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát lehet, hogy szellem. De erre kicsi az esély! Nagyon kicsi.

Ha nagyon spirituális magyarázatot szeretnél hallani, akkor szerintem ez még elképzelhető:

halottam valahol (talán Spektrumon? de valamilyen természet-csatornán), hogy az ember csak meditációval, és a gyertya nézésével tud semmire gondolni. Mással nem. Ha te rákoncentráltál a gyertyára, akkor semmire nem gondoltál. Lementél alfába (agykontrollról hallottál már, ugye?), és ott befolyásolni tudsz dolgokat... Akár azt is, hogy sisteregjen a rádió, vagy ne.

Ami ennél sokkal valószínűbb, az az, hogy meghibásodott, vagy áramhiba történt.

De van ennél hétköznapibb is: az adás néha megszakad, lehet, hogy most is pont ez történt! Vagy az antennával lehetett valami, nekem is szokott ilyen lenni! :)


Üdv

2011. márc. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!