Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez a szellemidézés működik?

Ez a szellemidézés működik?

Figyelt kérdés
[link] erre gondolok.Próbálta már valaki?Én félek kipróbálni a figyelmeztetésektől de hátha valaki kipróbálja,és nem olyan nyúlbéla mint én:) köszönöm előre is a válaszokat
2011. márc. 1. 17:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%

Szia!


Ha egy kis tini társasággal próbálod, akivel végigvihogjátok az egészet, akkor vagy nem is fog sikerülni, vagy éppen nagyon rosszul fog elsülni a dolog. Ilyenekkel nem lehet csak úgy szórakozni. Ha nem vagy fogékony az ilyenekre, és nem is érdekel, csak kíváncsiságból idézel, akkor vagy egyáltalán nem fog sikerülni, vagy rosszul fog sikerülni. Ez két véglet. Vagy ez, vagy az. Ezért is kell hozzáértő segítségével ezt kipróbálni, vagy ha már esetleg tapasztaltabb vagy. Ha gondolod, írhatsz egy privit, és mesélhetek még neked :)

2011. márc. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
nem működik mert szellemek léteznek. csinálhatod egész nap, egy kis szellemet sem fogsz látni, mert nem léteznek.
2011. márc. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%

Semmilyen szellemidézés nem működik, ugyanis szellemek nem léteznek, legfeljebb csak szellentések.

Utóbbit bablevessel tudod megidézni.

2011. márc. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Willisz ***** válasza:
26%
szellemek nem léteznek persze hogy nem ti meg haltok oszt kész vége az életnek igaz?? ám idézéssel ne hülyésgetjetek emrt csak baj lesz!! ám ezt nem ismerem :D
2011. márc. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

Willisz: "ti meg haltok oszt kész vége az életnek igaz??"


Igaz.

Sőt, veled is ez fog történni.

2011. márc. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%
Ha meghal valaki nem szellem lesz hanem a szellemed vagy a pokolba vagy a mennybe fog kerülni, és az üres tested marad a földön.
2011. márc. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Willisz ***** válasza:
hát valami ilyenre gondoltam nem potn arra hogy szellem lesz XD csak lusta voltam írni...
2011. márc. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

most én is a sok szkeptikussal mondogatnám, h a szellemek nem léteznek, de nem tudom ezt mondani, mert már tapasztaltam ilyet.


barátnőmmel mécsest gyújtottunk a sötét szobában, egy öngyújtót raktunk a székre, és azt mondtuk, h: óóó mozdító szellem, ha itt vagy, adj jelet!


ezt becsukott szemmel mondtuk, és egy koppanást hallottunk, és lám az öngyújtó leesett, bnőm nem lökhette le, mert túl messze voltunk a széktől, h a koppanás után egyből visszaüljön az ágyra.


mostmár nem játszadoznék ilyenekkel, mert egyszerűen félek a következményektől, mivel egyáltalán nem ismerem ezt. szerencsére ak semmi visszahatása nem volt ennek.

2011. márc. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nem működik, helytelenek az indokok és hiányos a kelléktár.
2011. márc. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Willisz ***** válasza:

[link]

itt nézél körül

2011. márc. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!