Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A VÁMPÍROK hogyan halnak meg?

A VÁMPÍROK hogyan halnak meg?

Figyelt kérdés
A vámpírnak megmaradhat-e a koponyája?
2011. febr. 27. 20:02
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Nézd meg az "Alkonyattól Pirkadatig"-ot. A Vámpírok zöld trutyivá robbannak szét, szóval nem marad meg a koponyájuk.
2011. febr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim válasza:
ö..ha szíven szúrod,akkor elméletileg csak lebénulnak,nem? xD és akkor halnak meg,ha felgyújtod őket xD (a Holdfényben így van xD) bár a Nosferatuban,meg úgy purcant ki,h a lány feláldozta magát a szerelméért és ezt a nagy jóságot nem tudta elviselni a vámpír xDDD de egyik esetben sem maradt koponya xD
2011. febr. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Ez kellemetlen, mert én készítettem dísznek egyet, de így nem hiteles. :(
2011. febr. 27. 21:00
 14/33 anonim ***** válasza:
DEEEE A Van Helsingben csontvázzá változnak, és marad koponya
2011. febr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

Ez nagyon jó, akkor nem dolgoztam hiába. Mégis van olyan elképzelés, ami szerint megmarad a koponya.

Nagyszerű.

2011. febr. 27. 21:33
 16/33 anonim ***** válasza:

A csontok minden esetben megmaradnak. Nem tudod a föld felszínéről eltüntetni, mert általuk kísért évezredeken keresztül. Ezért sem tudják biztosan, hogy vannak e vámpírok vagy nincsenek, mert nem tudják, hogy a valósággal vagy csak a csontok kísértésével állnak e szemben! Azt ajánlom ne sértsd meg őket holmi utángyártott maszlaggal, mert ha magadra haragítod őket, sosem fogsz kikerülni a fogságukból!


....egy vámpír

2011. febr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Neeeeem haragszanak meeeeeg. Közös biznisz lesz. :)
2011. febr. 27. 21:58
 18/33 A kérdező kommentje:
Amúgy ez nem "utángyártott" gagyi, hanem egy művészi alkotás.
2011. febr. 27. 22:03
 19/33 anonim válasza:
Ha egy vámpír meghal, másodpercek alatt megöregszik, olyan idősnek fog kinézni, mintha a vámpírként töltött évei alatt végig öregedett, rohadt volna. Egy 200 éves vámpírból csontváz, a nagyon öregből csak por marad. Amint a vámpír holttestét nap éri az elporlad.
2011. febr. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

Így érthető, és logikus. Akkor így az én vámpír koponyám egy nem túlságosan öreg vámpíré volt. (Persze elvileg)

Köszi.

2011. febr. 28. 00:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!