Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek egy gonosz erő...

Szerintetek egy gonosz erő irányít?

Figyelt kérdés
Kb 10 éve érdekel a Fekete Mágia!A tudásom annyira ezen a téren nem, de a hitem annál jobban vezérel! Régebben többször idéztem szellemet éjjel otthon egyedül. Annyira erősen hittem bennük, hogy láttam ismeretlen arcokat magam előtt,és beszélgettem is velük. Azóta ijesztő dolgok történnek körülöttem. Volt egy Lány, akit nagyon nem csíptem, mindig keresztbe tett nekem, és ilyenkor akaratlanul azok az idegen arcok jöttek elő. Pár hónap múlva a Lánynak balesete volt.Maradandó arcsérülése van, ami mindig arra emlékeztet,ha meglátom, hogy én tehetek róla. Következő: volt egy srác, akivel szintúgy nem voltam jóba,és ha megláttam, ismét előjöttek az Arcok! A srác motorbalesetben meghalt. :( Ezek ilyen véletlen dolgok, vagy van valami közük a Mágiához?? Mert már bánom hogy elkezdtem a rituálékat, félek, hogy több embernek is árthatok ezzel, de egyszerűen nem tudom abbahagyni, kísértenek minden nap! Volt, hogy a szerelmemre voltam bepipulva, és autóbalesete volt. Ő nem sérült meg, de az autója totál káros lett, amit nagyon szeretett, mellesleg nagyon fontos eszköz volt az együttléteinkhez, mert 200km-re lakik Tőlem! :( Azóta vele is minden megváltozott. Mit tehetnék? Kérlek ne poénkodjátok el a témát! Köszönöm (26 L)
2011. jan. 19. 09:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ahoj!


A kérdés csak az, hogy valóban meg szeretnél-e szabadulni mindezektől vagy csak az agyaddal tudod, hogy ez így van? Bizony kitartóan kell kérni Istent imában (nem templom kell, meg papok, hanem az őszinte segítségkérés), hogy segítsen neked, mert ha nem, elveszel egyedül. Nélküle nem fog menni, de ehhez előbb nagyon akarnod kell, hogy megszűnjenek körülötted a szellemi hatások, a másik, hogy a szívedből ki kell írtani a vágyakozást a fekete mágiából kapott hatalmad iránt, mert amíg ez benned van, addig nyitott tanyája leszel a szellemi erőknek.

2011. jan. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ezeket a dolgok az ismerőseiddel miattad történnek. Egyszerűen negatív energiát sugárzol feléjük haragidban. Nekem i volt már, hogy valakinek azt kívántam, hogy halljon meg és halálos beteg lett. De szerencsére később megnyugodott a lelkem vele kapcsolatban és meggyógyult. Ez mind azér történt mert azt kívántam. Itt jön be az hogy a szónak ereje van. Minden ami elhagyja a szádat súllyal bír. Te ha esetleg rosszat kívántál az illetőknek akkor azzal megátkoztad őket és azért érte őket szerencsétlenség vagy pl a szemmel verés.De vannak olyan emberek, akiknek nem is kell hangosan kimondaniuk a dolgokat, elég ha sokszor gondolsz a haragodra irántuk és teljesülnek. A gondolatnak van az univerzumban a legnagyobb teremtő ereje. (Hallottatok már a vonzás törvényéről, ajánlom figyelmetekbe a youtubon) Azt kapod ami a szemed előtt lebeg. A mágiás része pedig a dolognak. Nem értem mér mindenkit a fekete mágia foglalkoztat, mért akar mindenki rontást hozni a saját fejére. Nem lenne sokkal jobb jóságos angyalokkal beszélni és ilyenek, minthogy éjjel a frászt hozzák rád a démonok meg a gonosz enitánsok. Sztem hagyni kell a fekete mágiát, ez mind a gonosz ezköze létezik fehér mágia, amivel akár rákos embereket is meg lehet gyógyítani. Hát nem lenne ez jobb???? Az üggyel kapcsolatban pedig az a tanácsom, hogy egyszerűen ügyelj a szavaidra és a gondolataidra, mivel bár mindenki teremtő erővel bír, de akik mágiával foglalkoznak, azok magasabb energiaszinten rezegnek, mint mások, és így könnyebben teremtenek. Ügyelj ezekre!!!!
2011. jan. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
jah és persze a szellemeket lehet, hogy te nem fogod tudni eltüntetni. lehet hogy megnyitottál egy átjárót, lehet hogy rád vannak ezek a lelkek tapadva. sztem menj el egy táltosközpontba és elég nagy tudással rendelkező emberek vannak, akik nem egymaguk otthon csinálják ezeket a dolgokat:D ők biztos le tudják rólad őket szedni. egy biztos, ha gonosz lelkek akkor akár meg is betegíthet a jelenlétük stb stb FORULJ SZAKEMBERHEZ AKI FEHÉR MÁGIÁVAL FOGLALKOZIK MERT TÚLSÚLYBAN VAN AZ ÉLETEDBEN A NEGATIVÍTÁS. ÉS ENERGIA HASONLÓ ENERGIÁT VONZ. (NEGATÍVAT NEGATÍV)
2011. jan. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!