Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek egy gonosz erő...

Szerintetek egy gonosz erő irányít?

Figyelt kérdés
Kb 10 éve érdekel a Fekete Mágia!A tudásom annyira ezen a téren nem, de a hitem annál jobban vezérel! Régebben többször idéztem szellemet éjjel otthon egyedül. Annyira erősen hittem bennük, hogy láttam ismeretlen arcokat magam előtt,és beszélgettem is velük. Azóta ijesztő dolgok történnek körülöttem. Volt egy Lány, akit nagyon nem csíptem, mindig keresztbe tett nekem, és ilyenkor akaratlanul azok az idegen arcok jöttek elő. Pár hónap múlva a Lánynak balesete volt.Maradandó arcsérülése van, ami mindig arra emlékeztet,ha meglátom, hogy én tehetek róla. Következő: volt egy srác, akivel szintúgy nem voltam jóba,és ha megláttam, ismét előjöttek az Arcok! A srác motorbalesetben meghalt. :( Ezek ilyen véletlen dolgok, vagy van valami közük a Mágiához?? Mert már bánom hogy elkezdtem a rituálékat, félek, hogy több embernek is árthatok ezzel, de egyszerűen nem tudom abbahagyni, kísértenek minden nap! Volt, hogy a szerelmemre voltam bepipulva, és autóbalesete volt. Ő nem sérült meg, de az autója totál káros lett, amit nagyon szeretett, mellesleg nagyon fontos eszköz volt az együttléteinkhez, mert 200km-re lakik Tőlem! :( Azóta vele is minden megváltozott. Mit tehetnék? Kérlek ne poénkodjátok el a témát! Köszönöm (26 L)
2011. jan. 19. 09:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Első dolog : nincsenek véletlenek, csak ok okozat összefüggések. A baleseteknek valószínűleg köze vagy hozzád és a mágiához.


Hozzátenném még, hogy a szellemidézés nem Fekete Mágia, gondolom nem tanultad senkitől,csak úgy magadtól belevágtál mert jó heccnek tűnt. A céltalan,unalomból történő idézéseknek lehetnek ilyen hatásaik.


A Fekete Mágia alapvetően olyan technikák gyűjtő fogalma,amikkel ártani lehet. Ha 10 éve érdekel,akkor ezzel tisztában kéne lenned.


Ha nem akarsz másoknak ártani,akkor hagyd abba.


Ha kérdésed van,irj privit.

2011. jan. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Fekete mágiával foglalkozni nagyon nem éri meg,mert előbb-utóbb visszaüt az emberre és amúgy is gonosz dolog.Te negatív entitásokat vonzhattál be az idézgetéssel,mert már nyilván akkor sem jó cél vezérelt.

Imában kérj bocsánatot azért,amiket kívántál,tettél,és kérd,hogy a gonosz erők távozzanak tőled.Ezután végleg hagyj fel a fekete mágiával,ártó gondolatokkal,mert előbb-utóbb téged is nagy baj érhet!

2011. jan. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ez nem poén!!!!!!!!!!!!!!!


Menny templomba és imátkoz a jó istenhez, kérj bocsánatot a jó istentől bűneid miatt.

És vegyél egy új autót a csajodnak :)

2011. jan. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

De igenis van köze az idézéshez, mert meg lehet idézni a gonosz erőket is! Úgyhogy ez nem hecc! Rituálé keretein belül beszélsz velük, ami már idézésnek számít! Hiszek Istenben, és voltam már nem egyszer templomban is, de akkor sem tűnnek el az életemből.

Amúgy meg Nő vagyok, így nem csajom van!

2011. jan. 19. 14:29
 5/13 A kérdező kommentje:
Tudom hogy visszaüt. De nem értitek meg, hogy nem lehet csak úgy abbahagyni? Nem tudom kitörölni az emlékezetemből Őket, és minden nap kísértenek!
2011. jan. 19. 14:32
 6/13 anonim válasza:
Hát igen! Ha van van jó, akkor van gonosz is! Erre gondolnod kellet volna akkor is, amikor belekezdtél ebbe az egészbe! Szerintem is a templomos téma jól hangzik. Ha más nem, beszélj egy pappal! De szerintem elöször magadba kéne tisztázni adolgokat!
2011. jan. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Neharagudj ,nem bantaskepp de magadra ves!Minek kellet azokat a dolgokat tenned? nem csinalhattal volna valami mast ?Az ilyeneket hagyd szakertokre.

Es magad is lathatod mi let belole...

2011. jan. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Shanokk ***** válasza:
51%
Én is estem már ilyen csapdába, a gonosz megkörnyékezett és teljesen átvette fölöttem a hatalmat. Majd egy nap hallgattam a rádiót éppen, mikor az egyik rosszakarómat kínoztam, mert már képes voltam rá, akár a gondolataimmal is megkínozni valakit. Szóval a rádióban ment egy dal és egy részlet megragadt bennem. "Csak akkor nem jutsz pokolra, ha magadtól odamész!" És akkor lemerültem a pokol mély bugyraiba, ahol szembenéztem a gonosszal. Olyan kis fekete gomb szeme volt, mint a Kanadaiaknak. Úgy gondoltam, hogy meg kell küzdenem velem, mire megszólított és azt mondta. "Nem győzhetsz, mert tőlem kaptad az erődet!" Akkor azért besz.artam kicsit, mert ugye itt vagyok a pokolban és tök fölöslegesen ez a barom meg szétszed darabokra. Ekkor megjelent egy fény, valami szellem szerű nem láttam tisztán, de szerintem Magdi Anyus lehetett, és ekkor tudtam mit kell tennem. Előkaptam a fénykardomat és nekirontottam! Persze lenyomott, mint a bélyeget, mégis csak ő az eredendő gonosz. Utána láttam, hogy csak ésszel győzhetem le, és azt mondtam neki, hogy: "Nagy az arcod mi? Játszod itt a főgenyót, mikor Én sokkal pronyóbb vagyok nálad, ha olyan hatalmam lenne, mint neked simán megsiratnálak, mert sokkal gonoszabb lennék." Erre begurult és nekem adta a hatalmát, hogy bizonyítsam be. Persze nem voltam rest azonnal ellene fordultam és kifeszítettem és arra kárhoztattam, hogy soha ne aludjon, ne csukja be a szemét és Kiszel Tünde riportokat nézzen örök időkig. Aztán feljöttem a pokolból és már nem uralt többé a gonosz. Mert Én lettem maga a gonosz! Muhahahaaaahaaaaaaaaaaaa!
2011. jan. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
az derék...sry nem hiszek ienekben...szerintem oka van mindenek de ez nem fekete mágiához kapcsolodik...
2011. jan. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyáltalán tudod, hogy kik kisértenek?

Én is néha látok szellemeket, de nem úgy nézek rájuk, hogy kisértenének, hanem úgy mint energiák.

Egyszer volt nekem, egy olyan hogy megszállt valami de csak pár másodpercig történt meg, egy hang szólt a fejemben ébren voltam, de nem tudtam mozdulni, csak levegőt tudtam venni. Valahogyan mondott valamit a fejemben és én válaszoltam rá, és akkor kikatant az agyam és semmit nem tudtam csinálni vártam, próbáltam mozogni.


De szokásomhoz híven gyorsan koncentráltam, megnyugodtam, lélegezni kezdtem, becsuktam a szemem és amikor kinyitottam, akkor gyorsan felkeltem és hát kimentem a kocsiból mivel a kocsiban próbáltam elaludni, és akkor történt ez meg velem. (egyébként alvás paralizis-re tippelek, de mindegy)


Sétáltam és a friss levegőn sétáltam. Azt ennyi volt. Anyáméknak elmondtam de lese szarták(mivel akkoriban hetekig alig aludtam valamit, és hát nem vettek komolyan sem). Hát ennyi.

2011. jan. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!