Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi a jele ha egy szellem van...

Mi a jele ha egy szellem van a házban?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 10:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%

A tárgyak gyakran leesnek anélkül, hogy bárki is a közelében lenne, az ajtók maguktól nyílnak és csukódnak, megmagyarázhatatlan hideg áramlatokat érez az ember, az állatok rémültek/agresszívak lesznek látszólag minden ok nélkül.

De ezen kívül bármi lehet még egyébként.

2011. jan. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

hát gyakori jelenség az, hogy a lakók a ház bizonyos pontjait sötétebbnek, hidegebbnek észlelik és rosszabb ott a közérzetük vagy akár légmozgás is van ott. (mondjuk ezek lehetnek másnak is a jelei pl.: nem megfelelően záródó ablakok, rossz fűtőtest...)

sokan a bútorok reccsenését is nekik tulajdonítják meglehetősen tévesen ugyan is ezt a hőmérséklet ingadozás teszi.

én ezekről tudok. véleményem szerint viszont ezek közül a legfontosabb és legmegbízhatóbb a te megérzésed.

Végigjárod a házat és megnézed hol nem érzed jól magadat. (persze ez nem csak szellem okozhatja más dolgok is mint negatív energiák vagy csak rossz gyermekkori beidegződés. én spec a garázsba és a pincébe sose érzem jól magam és nem szellem vagy negatív energia ennek az oka. csak egyszerűen nem szeretem a sötét, poros helyeket.)

nos térképezd föl a házad és a vallásodnak megfelelőn akár el is szentelheted.

2011. jan. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

(10:36os vagyok)

10:33 as! persze vannak ilyenek is de azok a szellemek akik mér ezeket csinálják hát hidd el nem egyik napról a másikra adják a tudtukra a lakóknak jelenlétüket és hihetetlenül ritkák. Én még sose találkoztam velük és szerintem egész életemben sem fogok. Mellesleg ha ilyen komolyan belemegyünk a témába akkor megjegyezném ezeknek az eseteknek a 60% át már a megfigyelő képzeli be. Attól, hogy nem repkednek a könyvek a házban attól még igen is lehet társaságunk csak a kellően relatívan gondolkodó elmék tudomást sem vesznek ezekről.

2011. jan. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm =)
2011. jan. 2. 10:44
 5/15 anonim ***** válasza:
50%

miért...nem feltétlenül ártó szellem hogy mindenki halálra ijed.


állítólag a kisbabák vagy állatok sokáig bámulnak egy pontra, akkor akár szellemet is láthatnak ( az ő lelkük nyitott még rá), van hogy egy helyre bámulnak és nagyon vigyorognak stb.


ha van kutya vagy macska az segít kideríteni hogy van-e...

2011. jan. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

(10:36 os vagyok)

na és ha ott vannak? a lakót nem zavarják akkor nem baj. mellesleg a macskám 2 órán át bámulta a nyári konyhába a falat és nem szellem miatt ha nem mert ott voltak az egerek.

mellesleg nem csak emberek szellemei léteznek ha nem mondjuk faszellemek,... meg még sorolhatnám.

most jegyezném meg, hogy az álltatok a házszellemét is látják amit rettentő ostobaság elzavarni. mondom ha a kérdezőt zavarja, kényelmetlenül érinti akkor kell csak lépni. ha meg nem akkor meg hagy legyenek. tudomást se kell róluk venni ha nincs velük célja.

2011. jan. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%

de miért ne írhatná meg a véleményét az aki nem hisz benne?az is egy álláspont!!!!!!

Amúgy szellemek nincsenek:-)

2011. jan. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
Én nem merném tényként kijelenteni sem azt, hogy nincsenek, sem azt hogy vannak. Rengeteg mindent nem tudunk még, sok megmagyarázhatatlan dolog van (nem csak szellemekkel kapcsolatban) tehát nem kéne ilyen isteni kinyilatkoztatásokat tenni, max. azt lehet mondani, hogy én nem hiszek benne vagy én hiszek benne, vagy szerintem így meg úgy van, stb.
2011. jan. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Faszellem?? Az mi, valaki felvilágosítana? :)
2011. jan. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Azt nem én írtam, de gondolom arra célzott az illető, hogy a növényeknek is van lelke, tehát a fa amikor meghal kiszáll belőle a lelke és az is szellem.
2011. jan. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!