Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Sok ember hogy hihet el...

Sok ember hogy hihet el ilyeneket?

Figyelt kérdés

Azzal semmi baj ha hisznek a szellemekben mert én is, vagyis hát 60%-ban igen.

De szerintem az már durva hogy megszállásokról, meg démonokról meg Blody Mary meg ilyen B*romságokat beszélnek. Meg az hogy éfélkor ne nézz a tükörbe mert akkor el visz a hadsereg vagy nem tudom ki.

Blody Mary az egy királynő volt, nem , kivájom a szemed ha belenézel a tükörbe.

Öcsém tiszta vicc.. :D


2010. dec. 30. 12:14
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
De akkor én miért nem találkoztam sosem velük?? Meg a szüleim sem.
2011. jan. 5. 17:14
 32/39 anonim ***** válasza:

én bloodymary-vel ismerem ezt a tükrös storyt még anno az odaátban láttam és megtetszett xD

kipróbáltam többször is de nem lett semmi élekés virulok :)

2011. jan. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
22%

xDxD

Atya úr isten... TI TÉNYLEG HISZTEK AZ ILYENEKBEN?

Sztem hülyeség az össz. sztori, amiben olyanokat mondtatotk, hogy a wc-ben meghalt, meg hogy villogtak lámpák ide-oda... Ez mind hülyeség!

Én megértem, hogy sokan hisznek szellemekben, démonokban, de az egész hülyeség igazából. És Uri Geller, meg az ott jelentkezö emberek, akiknek különleges képességük volt, az is hülyeség, az sem élő volt...

Huhh... szellemek jajj... Tudjátok régen az osztályommal mi is idéztünk szellemet, hülyeségböl, de normálisan csináltuk, és SEMMI nem történt az égatta világon :D.

Akik mondtak sztorit azok hülyeségek, csak csípőböl mondták. Én is tudok olyat mondani pl.:


Tegnap egy gyilkos szellemét idéztük, és holnap amikor suliba mentünk a fél város halott volt xDxD

Szal ennyi...

Meg hogy még a filmek elött is volt már szó démpnokról?

Nos erre hihetetlenül könnyű a válasz:


Egy emberke kitalálta ezt az egész dolgot... Majd berakták filmekbe és mindenki hitt benne...


Ez az egész röviden, amit leírtam:


TERMÉSZETFELETTI LÉNYEK NEM LÉTEZNEK!


Ide én is csak röhögni jövök, de amikor megláttam ezt a fórumrészt akkor... pff... WTF?

stb.....

2011. jan. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 Jaewy ***** válasza:
100%

Kedves Bodor Tomi.("ez most neked szól")

A te véleményed se alapul semmi valóságoson. Amiket te leírtál az csupán a saját előítéleted az ezoteriával kapcsolatban (Ha csak "nevetni" jársz ide az azt jelenti nincs hited) Semmi baj nincs azzal, hogy megosztod a véleményed, amiben mellesleg van igazság, de egyáltalán nem tudod bizonyítani, hogy nem léteznek szellemek és démonok, csak te úgy gondolod...Ha régen gyermekkorodban szellemet akartál idézni, az azt jelenti hittél bennük (vagy csak érdekelt) és az hogy nem történt semmi annyit jelent nem csináltatok valamit jól (aminek inkább örülj)

Én tisztában vagyok azzal, hogy itt két csapat van:

1. Akik hisznek ezekben a dolgokban

2. Akik nem hisznek

Ugye bár te a 2.-ba tartozol. Na már most én mind a két felet megtudom érteni, de a te hozzászólásodat kicsit "igazságtalannak" tartom, mert az egy dolog hogy te nem hiszel benne, (így jártál) de azért nem kell más érdeklődök kedvét elvenni, pláne úgy hogy nincs is megcáfolhatatlan álításod (ahogy az 1.-es csapatnak sem, megjegyzem)!Összegezve: Én megértem a te hszed-et, de úgy gondolom kicsit gyengébre vehetted volna (Ne zavard meg az 1.-es csapat felé érdeklődők látképét) köszönöm!


Tisztelettel Jaewy

2011. jan. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%

Szépen fokalmaztás :D mellesleg igazad van...

Bocsánatot kérek.

És mellesleg nincs abban semmi rossz, hogy valaki nem hisz.

Nem hiszek, mégis sok izgalom van az életemben.

Én szeretek kalandozni, embereket megmenteni, én olyasféle "katonaéletet" szeretem... Ám nem akarok katona lenni.

Ha felnövök én kalandozó féle akarok lenni.

És mellesleg én is hiszek valami "természetfeletti"-ben, de ez az egyetlen, a helyszín:

Bermudaháromszög

Azt mondják ott minden jel nélkül tünnek el az ott járó emberek, járművek stb...

Nos oda akarok elmenni felnőtt koromba...

De ezen kívűl tényleg nem hiszek semmi természetfelettiben.

Remélem megértetek :S...

Mégegyszer bocs! További jó beszélgetést!

2011. jan. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
50%

na mi van tomika, rádpirítottak?


az én véleményem, hogy ha valami értelmetlennek hangzó dolgot állít valaki, akkor azt neki kelljen bizonyítania, ne a többinek megcáfolni.


az ezotériások kicsit olyanok, mint a Harry Potter-kötetekben az a lovegood család. volt valahol egy ilyesfajta beszélgetés Hermione (azaz majdnem a legokosabb) és Xenophilius Lovegood (a meggárgyult) között.

Hermione: -én nem hiszek abban a kőben, ami visszahozza a halottakat a túlvilágról.

Xeno: -akkor bizonyítsd be, hogy nem létezik!

Hermione: -de hát ez lehetetlen! nézzek meg a világon minden egyes kavicsot, hogy nem az-e az, amit keresek?

-Xeno: -pontosan. amíg nem láttad a világ összes kavicsát, nem állíthatod, hogy nem létezik.



Azért szerintem világos, hogy melyik nézőpont tűnik logikusabbnak.

2011. jan. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 Jaewy ***** válasza:

Helo, kedves előző hozzászóló:


Számomra egyik nézőpont sem tűnik logikusabbnak a másiknál. Én magamról azt gondolom, hogy nem hiszek a szellemekben úgy, ahogy azt egyesek teszik (pl.:félelmetes,vérengző,kísértő stb.)hanem inkább valahogy úgy mint valami energia félék amik bolyongnak a dimenziók között (Mert, hát ugyebár a "dimenzió váltózás" még nem bizonyított dolog, de egyre több megcáfolhatatlan információ dereng rólla, amibe inkább most ne menjünk bele) Szóval itt nincs olyan "HOGY AZ EGYIK NÉZŐPONT LOGIKUSABB A MÁSIKNÁL" mindkét félnek megvannak a saját információi,tapasztalatai. Az egyik nem tudja bebizonyítani hogy vannak, a másik meg azt hogy nincsenek szellemek, így hát ismétlem egyik sem logikusabb a másiknál.

U.i.: Én nekem a legeslegkisebb szándékomban sem állt "rápírítani" bárkire is és szerintem nem is tettem.

Bodor Tomi én teljesen megértelek és igazad van, mellesleg nekem az előző véleményeddel sem volt igazán említésre míltó bajom, (csak amit leírtam) hisz ahogy említettem minimum két csapat kell a háborúhoz és hát eddig úgy gondoltam te a másik csapatál állsz, de az előző hszed-be rájöttem (Mi egy oldalon állunk) és ez a 3.-csapat amit egyenlőre nem sokan ismernek...(Nem, nem hábórúsat játszom, félre értés ne essék, csupán vázlalom a dolgokat)


Üdv. Jaewy

2011. jan. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim válasza:
egyszerű a válasz ha egy kampós kéz nyúlna ki értem akkor hívnám a színesfémtolvajokat és kikapnák őt a tükörből és leadnák a mélytelepre !
2011. ápr. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
Hasónloan tennék én is :)
2011. ápr. 11. 21:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!