Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Sok ember hogy hihet el...

Sok ember hogy hihet el ilyeneket?

Figyelt kérdés

Azzal semmi baj ha hisznek a szellemekben mert én is, vagyis hát 60%-ban igen.

De szerintem az már durva hogy megszállásokról, meg démonokról meg Blody Mary meg ilyen B*romságokat beszélnek. Meg az hogy éfélkor ne nézz a tükörbe mert akkor el visz a hadsereg vagy nem tudom ki.

Blody Mary az egy királynő volt, nem , kivájom a szemed ha belenézel a tükörbe.

Öcsém tiszta vicc.. :D


2010. dec. 30. 12:14
1 2 3 4
 21/39 anonim válasza:

Megszállás: EKSZISZÁJZBÚÚÚÚK

Rég volt lehet nem is emlékszel rá!

2011. jan. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
:)Szerintem is béna az a 18 éves lány
2011. jan. 4. 19:30
 23/39 Jaewy ***** válasza:
100%
Nos, végül is ha a szellemekbe hiszel (60%-ba, ami már elég) akkor nem értem miért tartod dúrvának (Nekem úgy jött le "hülyeségnek", bocs ha nem így van) a megszállásokat és a démonokat. Nekem azért fúrcsa, mert hát végül is ha már valaki azt mondja: vannak szellemek, akkor mértne lehetnének démonok is, hisz azonos testfelépítésűek (elméletben) és ráadásul a "démon" régebbi eredetű mint a "szellem" (Egyébként persze a BlodyMary féle tükör akciót (ha nevezhetem így)én is elítélem, hiszen az egy film utáni komplikáció, viszont a szellemek és a démonok már a filmek feltalálása előtt is szerepeltek szókincsünkbe. Na most tudom hogy ezzel nem a kérdésre válaszoltam, de szerintem kicsit rendbe tettem a dolgot és nem ártott senkinek...
2011. jan. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim válasza:
szerintem a legtöbben úgy vannak vele, hogy jobb félni mint megijedni.
2011. jan. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
én abban hiszek h a sz@rom az büdös
2011. jan. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%
Az én környékemen az egyik suliba egyszer pár lány valamit idézett, szellemet vagy démont már nem tudom sajnos volt vagy 15 éve. Az egyikük nagyon félt mert volt valami, és azt mondta ő abba hagyja. Nem sokra rá megtalálták a lány wcbe halottan de a halál okát még a mai napig nem tudják. A szellemet csak az hiszi el aki látta, régen én is baromságnak tartottam de az új lakásba megváltozott a véleményem.
2011. jan. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%
Egy osztálytársam mesélte h. régen egy garázsban megidézték az egyik fiú rokonát,aki gyilkos volt.Mondta amint megidézték, egyből furcsaságok történtek(pl. a lámpa kibe villogott, zajok stb.),aztán megijedtek és mielött elűzték volna elszaladtak, senki nem mert oda menni vissza.Mi egy oszt.kiránduláson idéztük meg az egyik lány mamáját , megnéztük és senki nem tudta az asztlat mozgatni ,pedig mozgott az asztal.Én sajnos hiszek az ilyenekben és félek is tőlük.Hisz nincs bizonyíték arra h. tényleg vannak vagy h. nincsenek.Mert sokan mondanak ezt azt,de te akkor sem fogod tudni 100%-ra h. kamu.
2011. jan. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:

lycan: Mesélnél nekem a házatokrol?? Érdekelne, tegNAP EGÉSZ NAP ILYENEKET OLVASTAM.


Köszönöm mindenkinek a kedves választ, és tényleg nem tudhatom hogy amit nem látok az nincs

2011. jan. 5. 14:23
 29/39 A kérdező kommentje:
ja és persze teljes mértékbe igazad van, nem tudom hányas :D hogy ha szellemek vannak miért ne lehetne démon is??
2011. jan. 5. 14:24
 30/39 anonim ***** válasza:
démonok léteznek.
2011. jan. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!