Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Pécsen Hol vannak Szellem...

Pécsen Hol vannak Szellem járta helyek? A25 emeletesen kívűl?

Figyelt kérdés
csak normális választ..
2010. dec. 24. 12:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Székesegyház mögött...De inkább senki se menjen arra éjszaka, mert tényleg elég para :S
2011. jan. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
A Székesegyház mögött? Ne szórakozzunk már, hát én már voltam ott számtalanszor, nappal is, éjjel is, semmi különöset vagy ijesztőt nem láttam, tapasztaltam. Nincs ott semmi.
2011. jan. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Jó..akkor menj be a sírokhoz... De én szóltam.
2011. jan. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Mondom, hogy voltam ott, és semmi nem volt. A sírokhoz is bementem. Igaz, akkor még senki nem szólt, hogy ott szellemek lennének, ezért nem paráztam rá. De ha lennének, akkor ennek úgy is fel kellett volna tűnnie, hogy nem mondta senki előtte.


Ellenben itt, ahol lakom, egész bizti, hogy valami. Pedig itt se temető, se más nincs.

2011. jan. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
A hely kisugárzásában van valami parás... Nagyon negatív a kisugárzása,és már többen is mondták. Sok ember halt meg ott. Te hol laksz?
2011. jan. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Hol lakom? Árpádváros, és most röhögve jöttem rá, hogy a mindenki által használt neve ennek a résznek a szellemváros :D Jó, tényleg nincs messze a temető, bár én a másik oldalon lakom, innen oda se lehet látni.
2011. jan. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Kérdező!

A te agyad helyén, na ott vannak a szellemek.

Anyád minek szült meg téged vajon:-((( ???

2011. jan. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
szerintem semmi gáz nincs abban, hogy valaki hisz a szellemekben...
2011. jan. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
amúgy a Székesegyház alapból elég fura kisugárzású hely szerintem...
2011. jan. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a normális válaszokat főleg a Székessel kapcsolatban. elmegyek oda az biztos. aki meg ideírta h hülye vok meg stb... azok basszák meg ;)

Köszönöm:)

2011. márc. 14. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!