Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Én egy médium vagyok?

Én egy médium vagyok?

Figyelt kérdés

Gyengébbek kedvéért:beszélek a szellemekkel??

5 éves lehettem amikor láttam a hütő elött egy férfi alakot...

és még most is láttom mindennap!!!

valamit akar tőlen vagy mi??

és médium vagyok?


2010. dec. 19. 10:46
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
61%
úristen, követ egy árnyék? XD de lehet ő a hűtő őre és csak azért áll ott h ne zabálj annyit :P
2011. jan. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
83%

lehetséges.:) nem sok ember képes erre.de sztem erre az oldalra ne írj ilyeneket.mert itt nem kapsz normális választ.itt senki nem hisz semmiben se.

én hiszek neked.

2011. jan. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 SennaHikari válasza:
Én is hiszek neked, de attól, hogy egy szellem megjelent előtted, nem vagy médium. Ha több éven át veled maradt, akkor vagy a védőangyalod lehet, vagy egy olyan szellem, akinek dolga van veled és nem rendezte le. Szerintem kérd egy sámán, vagy médium segítségét.
2013. ápr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Attól függ, hogy milyen formában, milyen gyakran, és hogy mit szokott csinálni. például: más látja e, vagy csak te? esetleg valami árnyék nem lehet e? Hogyha beszélsz neki válaszol e, stb.. Van sok sok ilyen kérdés, de nem szeretném őket leírni egyesével. Annyiból amennyit leírtál, nem lehet megtudni.
2014. máj. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!