Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mi volt? Hozzáértök?

Ez mi volt? Hozzáértök?

Figyelt kérdés

Kiakartam menni a ház elé elsöpörni a havat, de mikor nyúltam a seprüért hirtelen egy csomó havat fújt rám a szél(?) és mintha egy emberi alakot láttam volna a hóból kiakulni..

Most nem merek kimenni. Valaki aki ért a szellemekhez, vagy a hasonló jelenségekhez az segítene, hogy mi lehetett ez?

Nem rég jártam a temetöben és véletlenül levertem egy nagy vörös gyertyát az egyik sírról, talán emiatt mérges rám?

Félek, hogy bántaná a cicáimat, mert a kertben mászkálnak :(


2010. dec. 14. 07:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak optikai csalódás. Biztos lelkiismeret furdalásod van a gyertya miatt, és ehhez jött a hirtelen ijedtség a hófúvással kapcsolatban és az agyad kombinált. Nyugodj meg, igyál egy teát, hallgass zenét, vagy nézz valami filmet (ne horrort! :D ) Nem hinném, hogy bármilyen veszély leselkedne a cicáidra. :)

Viszont ha zavar ez a gyertyás dolog, gyújts egy gyertyát azon a síron, amelyikről leverted és akkor te is megnyugszol és nincs az a hulla, aki ezután is haragudna rád. :D De mondom, ez inkább a képzeleted szüleménye. :)

2010. dec. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:

Ne új gyertyát tegyél tedd vissza azt amit levertél ha még megvan. Újat ne tegyél más sírjára.

Honnan tudom? apumtól mert temetkezéssel foglalkozik és ilyenekről mindig szoktunk beszélgetni.

De látom ezt ma írtad 07:43kor így még nyugodtan kimehetsz a temetőbe.

2010. dec. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Szeszerintetem, tte hóhologramot láttátátál!
2010. dec. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
89%
A szellem max. azért haragszik rád, mert ennyire mélységesen ostoba vagy. Csak meg akarja előzni, hogy továbbadd a génjeidet. Megértem a szellemet.
2010. dec. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Amitől igazán félned kell, az maga a félelem.
2010. dec. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
95%
ÁÁÁÁ menekülj,megtámadott a rézf@szú hógaboly!
2010. dec. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
hozd be a macsekod azonnal raptorid invázió lesz a gyertya miattmenekülj a pincébe siess és gyújtsál fekete ha nincs mindgymiet csak gyujtsál 3-at 3szögbe mire vársz még?a pincébe ha kereszténysírvolt akkor mond el a pincédbe a macskáddal együtt 999 szer a miatyánkot és várj hátha megkímélin az életed de ird megy a végrendeleted neked megy a macskádnak is és várj 3 napot majd lassan kijöhetsz!
2010. dec. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
A három nővér a Draculából!
2010. dec. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ez a legdurvább, hogy akkora bunkó emberek vannak, hogy a temetőben levernek egy gyertyát valaki sírjáról és arra sem képesek, hogy visszategyék. Nekem az első lenne, hogy felkapnám és magamban bocsánatot kérnék. Azért csak valakinek a sírja! Ha rálépsz valakinek a lábára a buszon, bocsánatot kérsz? idióta....................
2010. dec. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

Álljunk már meg egy szóra barátom! Te tényleg hiszel a kísértetekben? Ôrület! Hogy mennyi idióta mászkál szabadon! Látszik, hogy bezárták a Lipót Mezôt! Ha ilyen hülye lennék öregem én sem mernék kimenni az utcára.

Apropó, a gyertyatartót rakd vissza, mert az, hogy ezt korábban elmulasztottad, felvilágosítást ad arról, hogy mekkora tapló vagy.

2011. jan. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!