Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemet láttam? (bővebben lent)

Szellemet láttam? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Úgy volt , hogy a papám nem rég halt meg és elmentm hörcsög forgácsot venni. Biciklivel mentem és egy ához kötöttem ki a biciklit. Mikor éppen kötöttem ki biciklit és tettem bele a forgácsot a kosárba amikor mögöttem valami/valaki megjelent egy halvány zöld virág mintás pizsomában megijedtem és megfordultam mert azt hittem valaki le akar szúrni de már senki se volt ott egy nagyon vékony fánál volt a bicóm kikötve, de azért oda is benéztem!!
2010. dec. 5. 16:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem képzelődtél, vagy nagyon hiányzott apukád, nagyon szeretted volna, ha még ott lenne, és ezért is képzelted oda. Részvétem :)
2010. dec. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köazönöm kedves utolsó de a nagypapám volt.:)
2010. dec. 5. 18:10
 13/16 anonim ***** válasza:
Az szeritnem se Saten xD Ő azt írta volna h az ő volt gyúrás közben xD
2010. dec. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 tetris ***** válasza:

Talán a gyász időszakában biztosan fogékonyabbak vagyunk a másik oldal jelzéseire, amire egyébként nem is figyelnénk fel. Ki tudhatja, mit láttál.

Azon gondolkodtam, hogy a Papi miért virágos pizsiben, és miért pont ott jelent meg? Talán közölni szeretett volna valamit? És azt se értem, hogy miért gondoltál mindjárt arra, hogy vki le akar szúrni?

Vagy felétek az az általános szokás, hogy virágos pizsiben szúrkodják a hörcsögök gazdáit bizonyos elvetemült szellemek?

2010. dec. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Én csak megiedtem !!! De szerintem azt akarta közölni h szeret mert hirtelen halt meg a kórházban !! Nem szeretném leírni mi baja volt!!
2010. dec. 5. 21:23
 16/16 anonim válasza:

Saten a legjobb :D

küldj privit, beszélni szeretnék veled!

Amúgy meg kérdező, szerintem igen, de egy teleportáló hajléktalan is lehet, vagy VÚ-ról a Ripityom bácsi!

2010. dec. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!