Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Honnan lehet tudni, hogy...

Honnan lehet tudni, hogy melyik az igazi Mikulás?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ellopod a zsákját, ha mindig újratöltődik játékkal akkor az volt az. Amúgy itt egy pár ok miért nem létezhet a mikulás:

[link]

A link szigorúan csakis olyanoknak ajánlott akik nem hisznek a mikulásban

2010. nov. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Saten! Végre valami jó humorosat bedobtál. Amilyen hülyén érzem most magam, a rénszarvas látványa feldobta a hangulatomat. Én már gyerekkoromban sem hittem a mikulásban. Öt évesen felismertem a szomszéd bácsi zokniját.
2010. nov. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Meg kell húzni a szakállát.... hogy igazi-e.
2010. nov. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én az oviba rántottam le a mikulás néni (!!!) szakállát, ezért ki is tiltottak a mikulásnap ünnepségekről. =D De legalább jót nevettünk, mert a szakállal jött a sapka, és a napszemüveg (mert mindig volt rajta), és kifele majdnem elhagyta a kabátját. XD Noon röhögtünk, máár sokan feküdtünk a röhögtéstől!
2010. nov. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sztem amelyik négger . Raro papája a mikulás ! Nézd a clevland show-t 4
2010. nov. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én vagyok a Mikulás :D Majd 6-án elmegyek a kérdezőhöz és megnézhet majd viszem az uj rénszarvasomat is lekelett váltanom rudolfot mert sok fizetést kért igy frodo az uj rénszarvasom.Meg leépítés volt a manóim közt.Majd irjátok meg mit kértek !!! :D
2010. nov. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 BlackSword ***** válasza:
Kérd el a forgalmiját... Ha rénszarvasos szán van benne megjelölve, mint közlekedési eszköz, akkor ő az...
2010. nov. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 amanojaku ***** válasza:
a mikulás legendája kb az 1200 as évek körül játszódik amikor egy serzetes, titokzatosan elintézte, hogy hár lánytestvér férjhez tudjon menni
2010. dec. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!