Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi van a szobámban? (Kérdésed...

Mi van a szobámban? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Néha lehet halani lépteket az egész hában.... ma ülök a számítógép elött és leestek a tágyak a szekrény ettejéről. Macska, mókus ilyesmi nincsen!! A távirányítóm néha önálló életet él, és átkapcsolgat, meg nyomogatja magának az infó gombot :S Meg ha fotózok, néha lehet látni egy gömböt! Mindig csak egye és néha más szobákban is. meg mintha látnék vkit, de azt csak beképzelem. (vagyis én ezt mondtam magamnak)
2010. nov. 12. 18:55
1 2 3
 21/29 A Csöbárd ***** válasza:
Nem lennék a helyedben!
2010. nov. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
A miatyánkosnak: Akkor szívtam... a családból senki se vallásos... max a dédim anyja meg annak az apja volt az xD Mostanába abbamaradtak ezek a dolgok , amiután átrendeztem a szobámat
2010. nov. 25. 14:45
 23/29 anonim ***** válasza:

Ráküldtem az itteni saját bejáratú szellemeimet leállítani.

A gyerekkorodban meghalt tengerimalacod szelleme volt!

2010. nov. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Nem volt tengerimalacom :O
2010. nov. 28. 12:39
 25/29 A kérdező kommentje:
A
2010. nov. 29. 21:35
 26/29 A kérdező kommentje:

Azóta történt még pár furcsa dolog:

A nővérem szobájában is leestek a dolgok a polcokról , a tv magától felhangosult 30-as ra amikor mindannyian fennt voltunk , áramszünet volt (vagy nem tudom...) és csak a tv kapcsolt ki, ait néztünk, d emira anya kiment volna megnézni, addigra visszakapcsolt.

2010. nov. 29. 21:36
 27/29 anonim ***** válasza:
ha igaz akkor egy szellem.Valószinű ,hogy régen ott lakott ahol most ti, vagy elhunyt ismerős de nem valsz
2010. nov. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Állj le az anyaggal, és mindez elmúlik.
2010. dec. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
hmm :P Nyugi nem szívok semmit xD
2010. dec. 6. 20:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!