Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi van a szobámban? (Kérdésed...

Mi van a szobámban? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Néha lehet halani lépteket az egész hában.... ma ülök a számítógép elött és leestek a tágyak a szekrény ettejéről. Macska, mókus ilyesmi nincsen!! A távirányítóm néha önálló életet él, és átkapcsolgat, meg nyomogatja magának az infó gombot :S Meg ha fotózok, néha lehet látni egy gömböt! Mindig csak egye és néha más szobákban is. meg mintha látnék vkit, de azt csak beképzelem. (vagyis én ezt mondtam magamnak)
2010. nov. 12. 18:55
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

XD lehet hogy Éppen Jusztina bíborka egyik videóklipjét nézi , a Justin Bieber Titok 52 példánya figyel a polcán, a Jusztina Bíborillat parfümtől bűzölög a helység... És a szellem AJK-s xd (AntiJusztinklub)

Jah, és nem akar lemaradni acsaládi Mosolyalbumról ;D

2010. nov. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
héj utolsó justin bieber (dzsásztin bíbör) nagyon nem ide tartozik és te sem! helyedben nem írkálnék f'szságokat
2010. nov. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

"ilyen témára szakosodott ember"


Magyarul olyat, aki a tök normális és véletlen jelenséget megmagyarázza valami nem létező természetfelettivel, majd legombol rólad több tízezret, aztán röhög a markába.

2010. nov. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Jaaj mindenki néézzen már hátra...!
2010. nov. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Dzsásztín Bíbört addig ütném a leesett tárgyakkal, amíg mozog, és utána is ^.^ UTÁLOM...
2010. nov. 13. 20:26
 16/29 anonim ***** válasza:
Ha már itt tartunk, én vérfarkassá változnék, és megenném egyben, de f0síze van, ezért kiköpöm, és a kérdezőre bízom.
2010. nov. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

ez nagyonis szellemnek tűnik reméld hogy nem démon

gyújts gyertyát esténként...az elriassza...

mondhatod a miatyánkot is és felkérheted hogy távozzon...mindegy, hogy te vallásos vagy-e a szellemre akkor hatnak az imák, ha életükben vallásosak voltak...

2010. nov. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Ha érdekel normális megoldás ami ingyenes is keress fel privátban.
2010. nov. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
Nem halt meg valakid??Lehet h az akar tőled vmit!!! am nincs más ötletem!!!am a családomban voltak már ehhez hasonló furcsa dolgok!!
2010. nov. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
nyugi nem léteznek szellemek mindenre van magyarázat
2010. nov. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!