Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan lehetek vámpír vagy...

Hogyan lehetek vámpír vagy esetleg valami különleges képesség birtokában,????

Figyelt kérdés

Legyetek szívesek normáls válaszokat írni! mert ugye ha van a warren házaspár akik álitolag a hetvenes meg a nyolcvanas években démonokat találtak stb. ilyen dámonológusokk voltak meg hogy lorraine látta a démonokat akkor más természet feleti lények élnek nm??

mert akkor mmiért ne létzhetnének vámpírok,boszorkányookk,szellemek stb??


és én miiért nm változhatnék át vagy el tulajdonítani valami képességet??ismétlem ne iylyyenn izéket írjatok hogy milyen hülye vagyok. MEG NE LEGYETEK KÁRÖRVENDŐK LEGYETEK SZÍVESEK!!!!!!!!!!!!!:)



okt. 19. 14:55
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
dik hátez érdekes lehet köszönöm a válaszod ug ezt nm ironiabol irtad??????????????,,
okt. 19. 22:12
 12/17 Mazouku ***** válasza:

a neten is fent vannak a démonok és az idézésük. Salamon kisebb kulcsai fent vannak. Angolul pedig Salamon nagyobb kulcsai. Abban démonok is vannak és az idézésük is. Ott van fennt a neten angolul az 1589-es necronomicon, amelyben komolyabb dolgok vannak.

Elérhető továbbá a Lemegeton könyvek, a különböző Grimoárik, pl.: Ars Amadel, Ars Noel, Ars Returia,Ars Amadel, A Pokoljárás könyve és az Apokalipszis könyve, A Genosium Verum és a Nuctemeron -ebben számok, napok és órák démonai.


Legkönnyebb elérhetőség a neten angolul:

tarrdaniel.com vagy joyofsatan.org


magyarul thuletide666.wordpress.com vagy spiritualissatanizmus.blogspot.com

okt. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
16: köszönöm válaszod
okt. 20. 10:16
 14/17 Mazouku ***** válasza:

véletlen kétszer írtam az Ars Amadelt, Ars Paulineát akartam.

Állítólag Abra Melin szent mágiája is fent van a neten és abban is vannak démonok és idézésük, de azt még én sem kerestem, nem néztem.

okt. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM SZÉPEN ÉS TE IS HISZEL EZEKBEN A TERMÉSZETFELETTI Lényekben??
okt. 20. 10:25
 16/17 anonim válasza:
Nézz sok horrorfilmet. Egy idő után azt fogod érezni, hogy nem vagy egyedül. Majd ha megjelenik egy lény meg kell kérdezni tőle, majd megköszönni neki, és mehet is a "természettfelettilénnyéakarokváltozni-program"!
okt. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Vámpír nem tudsz lenni. Emberi lélek vagy. A vámpírok pedig nem olyanok mint a filmeken. Két dolog van ami okes, a verszivas és hogy holtak. Entitansok vannak ezek a jelenségek mögött. Hivhatjuk démonoknak is leegyszerusitve.
tegnapelőtt 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!