Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan lehetek vámpír vagy...

Hogyan lehetek vámpír vagy esetleg valami különleges képesség birtokában,????

Figyelt kérdés

Legyetek szívesek normáls válaszokat írni! mert ugye ha van a warren házaspár akik álitolag a hetvenes meg a nyolcvanas években démonokat találtak stb. ilyen dámonológusokk voltak meg hogy lorraine látta a démonokat akkor más természet feleti lények élnek nm??

mert akkor mmiért ne létzhetnének vámpírok,boszorkányookk,szellemek stb??


és én miiért nm változhatnék át vagy el tulajdonítani valami képességet??ismétlem ne iylyyenn izéket írjatok hogy milyen hülye vagyok. MEG NE LEGYETEK KÁRÖRVENDŐK LEGYETEK SZÍVESEK!!!!!!!!!!!!!:)



okt. 19. 14:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Én alapból vámpírként születtem, de engem már a helyesírásod is megijeszt😳
okt. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Kedves Kérdező.


Ahhoz, hogy te vámpír legyél (ha nem annak születtél), ahhoz az kell, hogy valami úton-módon bejusson a testedbe egy olyan fertőző jellegű ágens, ami olyan fiziológiai változásokat okoz, hogy te vámpírrá változz. Tehát meg kell keresned egy vámpírt, hogy fertőzzön meg a vámpír kórsággal.


Én magam úgy váltam a kutyánk mellett jobban látó, jobban szagoló, belül negyedig kutya-emberré, hogy a kutya amikor odakapott, és megsértette a bőröm, akkor jutott belém a kutyakórságból.

okt. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
4 az de jo akkor üdvözöllek kutya eember akkor keresek egy vámpírt és jövök az eredménnyel:)
okt. 19. 18:01
 4/17 anonim válasza:
91%
Vámpír🤣
okt. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Én az vagyok.
okt. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Be kell kerülni a diliházba.
okt. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Vérfarkas már nem is jó?
okt. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
az is jó de mostmár inkább angyal vagy sárkány szeretnék lenni:)
okt. 19. 20:18
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
Bizonyos varázsszerekkel megoldható. Flakka, Herbál, Krokodil... :-D
okt. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%

Bizonyos démonok megidézésével, ezek a különleges képességek elérhetők lehetnek, de nagyon nagy árat fogsz érte fizetni.

Ezeket a démonokat igen nehéz megidézni, mert sok van belőlük, többszáz fajta és szinte mindegyik mást tud neked nyújtani. Mellette ottvannak a démonoknak a pecsétjei, mindegyiknek más az ábrája. Ez szükséges a megidézéséhez. Szerencsére ezek nincsnek fent az interneten, ezek szigorúan könyvekben vannak, amiket elég jól őriznek, csak beavatott személyek láthatnak. Nagyon komoly ismeretség kell hozzá, hogy valaki egy ilyenhez hozzá férjen. Aki a démonokkal játszik, aza személy az életével játszik. Ez már a mágia legfelső foka, innen már nincsen visszatérés.

okt. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!