Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A különböző elektromos berende...

A különböző elektromos berendezéseken keresztül megjelenő túlvilági jelenségekről miért nem esik annyi szó, mint a hagyományos jelenésekről?

Figyelt kérdés

A család legjobb barátja, és apám régi munkatársa, együtt dolgoztak a 70-es években, a koronavírus ideje alatt halt meg. Tüdőbeteg volt szegény, sajnos elkapta a Covidot.

A halála első évfordulóján én és apa otthon voltunk, a konyhában halgattuk a rádiót.

Ami hirtelen megállt egy zene közben, s egy rövid ideig tartó éethetetlen suttogás vette kezdetét.

A hang ugyanolyan volt, mint az elhunyt idős bácsi hangja.


Apán soha nem láttam még ekkora félelmet és kiborulást. Sírógörcsöt kapott.

Én pedig egy jégkockához voltam hasonló



A fehér zajon keresztüli kommunikációrol igen kevés cikk van.



okt. 7. 09:40
 1/3 Szervizmérnök úr ***** válasza:
43%

Mivel már gyerekként rádiókat építettem, erősítőket stb., a kérdést a fizika különösen durva és kirívó megsértésének tartom.

"Miért nem felel meg ez a kérdés az oldal szabályzatának?

Ez a kérdés egyértelműen csak kitaláció"

okt. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
Gyász okozta hallucináció vagy kamu clickbait kérdés?
okt. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
69%
Látod, hogy senki nem tiltja, hogy az ilyen kamusztorikat is megoszd velünk.
okt. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!