Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Kármán-féle örvénysor vagy...

Kármán-féle örvénysor vagy tényleg paranormális jelenség?

Figyelt kérdés

A Kékestetőn voltam, csak este 7 után indultam haza.

Ahogyan sétáltam a kocsim felé, nyugtalanságot éreztem és félelmet, valamint halucináltam is, hogy valami áll mögöttem.

Sohasem éltem át ilyet, első blikkre kirázott a hideg.



Igyekszek először utánanézni a dolgoknak, és találtam valami nagyon érdekeset.


Kármàn-féle örvénysor: Turbulens áramlás pl hegycsúcsok mögött. Az emberi hallásküszöb 20hz, de itt akár 17hz alatti hangok is keletkezhetnek.

Ami infrahang, rezgésbe hozza a belső szerveket. Sok embernél vált ki félelmet és menekülési kényszert



tegnap 08:26
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy vannak más magyarázatok is?
tegnap 08:26
 2/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Nincs más magyarázat és a Kékestetőt még senki nem hozta összefüggésbe a Kármán-féle jelenséggel, ez csak kitaláció, gondolom.

Ha nem tudod ezt a kapcsolatot (linket) valamilyen _hihető_ linkkel alátámasztani.

tegnap 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Gabi bácsi ***** válasza:
0%
Szerintem a mátrai fanyűvő lehelt rád hátulról. Annak van ilyen tünete, hogy megrezegteti a beledet. Finganod kellett-e, mert az jó jel, hogy rendesen megdolgozott.
tegnap 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Értem hogy vannak szkeptikusok, de valami borzasztó szekunder szégyenérzetem van amikor olvasom az elfuserált boomer poénosnak szánt beszólásaikat.
tegnap 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Pedig jó azt látni, amikor némelyik valóságtól elszakadó kérdés alatt 10-ből mondjuk 8 szavaz a valóságra, akárhogy is.

Valaki poénosan, valaki komolyan, mindegy.

tegnap 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tudtommal a Kékestető túl alacsony ehhez a jelenséghez. Ehhez igazi hegy kell.


De tulajdonképpen most arra kéne magyarázatot hoznunk, hogy volt egy érzésed?

Azért sötétedéskor kietlen területen feszültség vagy ijesztő gondolatok érzése egy olyan emberben aki vevő az emberfeletti magyarázatokra.... már megbocsáss, de nem nagy kunszt.

tegnap 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!