Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hiszel a szellemekben? Ha...

Hiszel a szellemekben? Ha igen, milyen paranormális élményeid voltak eddig?

Figyelt kérdés

aug. 15. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Ha téged a fürdőkádban ülve belenyom egy ilyen lény,erővel, akkor te mit csinálsz, azon túl, hogy kiugrasz a kádból? Meddig fogsz beleülni a kádba utána? Hány évig zuhanyzol csak, holott van kádad? Igyekszel elhessegetni magadtól az élményt, vagy mindent megakarsz tudni mi is történt? vagy pl. nem tudod levenni a gázról a lábadat, pedig fékezni akarsz, és a fékezés helyett, hála Istennek egy dombra fut föl a kocsi, ami a sebességet visszaveszi? Elkönyveled "véletlennek"? vagy utána mész az eseményeknek?
aug. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%

Sosem mindegy, hogy az események után kullogsz, vagy tudod uralni az eseményeket, mert már van hozzá kellő erőd, hogy legyőzd amit le kell. Szerintem nem jó az események után kullogni.Okos ember addig nem nyugszik, amig meg nem találja a védekezést ilyen "érdekességek" ellen. Főleg ha tiszteli az életet, nem csak a sajátját, hanem másét is.Az az mindenkiét. Felveszed az "eléd dobott kesztyűt" vagy csak menekülsz? mert hogy ez sem mindegy.

Az alja emberek addig szórakoznak, és addig hiszik magukat erősnek,az okkult szarságjaikkal, és mocskosságaikkal, "tudásukkal" amig az áldozatuk nem áll fel a feladathoz.Meg nem erősődik, és nem szerez kellő ismeretet. aztán amikor már tud védekezni, akkor jön a sivalkodás, amikor magukon tapasztalják azt, amit másnak készítettek.

aug. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Hiszek.
aug. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem rendszeresen üzenni akarnak valamit.

A villany villog, felkapcsol lekapcsol magától a bútor recseg ropog mintha valaki ráülne.

aug. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Három fura élményem volt, mindkétszer egyedül voltam otthon:

Egyszer magától bekapcsolódott a TV a szomszéd szobában, viszont régi darab volt, lehet, hogy csak valami hiba jött elő nála.

Másodjára a nappaliban voltam, és hirtelen jött egy erősebb huzat és leverte az egyik virágot. Ez azért volt fura, mert minden zárva volt.

Harmadjára a barátomnál voltam, mentem be a konyhába. Volt ott egy elhúzott sötétítő függöny. Olyan volt, mintha valami nagyon gyorsan bement volna mögé és meglebbent. Azt hittem, hogy a makcsa szórakozik, de ahogy elhúztam nem volt ott semmi.

aug. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%

Ha azt mondanám, hogy nem, akkor hazudnék.

Az angyalok, akár Sátánhoz csatlakozókról, akár Isten hűségeseiről beszélünk, szellemek, mert nem fizikai életformával rendelkeznek.


Isten hűséges angyalai soha nem tesznek semmit, ami nem Isten akaratával egyezik. Ezért sem függönyöket, sem tárgyakat nem mozgatnak.

Az angyaloknak nem az a feladata, hogy "ijesztgessék" az embereket, hanem hogy Isten szándékának, akaratának megvalósulásához járuljanak hozzá.

Ezt pedig nem tárgyak mozgatásával, vagy hasonló dolgokkal végzik.

aug. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Sokáig nem tudtam hogy mit higyjek. Hittem bennük vmennyire, de azért tartottam magam a racionalitáshoz. Ám a 3 évvel ezelőtt a cicám elhalálozása után 3-4 hónapig, kísértett. Autó ütötte el, nagyon hirtelen, 1 szempillantás alatt hunyt el, fel sem fogta mi történt. Sokáig azt hittem megörültem, ajtó/ablakokon való kaparást hallottam, neszezést, minden olyan hangot amit az a cica adott ki a tevékenykedéseivel. Egyszer csak apám is megjegyezte, hogy folyton azt hiszi hazajött a cicánk, mert mintha valami az ajtóra ugrott volna, vagy az ablakot kapargatná de sosincs ott semmi. Akkor tudtam hogy nem kattantam be, más is észlelte ezeket. Pár hónap után elmúltak és azóta semmit nem tapasztaltam.
aug. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
18%
Azt bírom, hogy a hazugságot felpontozzátok, az igazságot minuszoljátok:D Utolsó idők jellegzetes előadása:D
aug. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Senior Séf ***** válasza:
52%
A 65 évem alatt mindig ott voltam, ahol az ég dörgött. Sok minden történt velem, de olyan még nem, amit - még ha csak hosszas utánajárás árán is - ne tudtam volna racionális tényekkel magyarázni. De még ha nem így lenne is, 2024-ben nem röhögtetem ki magam.
aug. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!