Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez most így mit jelentsen?

Ez most így mit jelentsen?

Figyelt kérdés

Nem is tudom milyen kategóriába tudnám ezt a kérdést kiírni mivel én sem vagyok biztos abban ami pontosan történhetett, de nagyon megrémiszt. Én hétköznaponként általában nem szoktam otthon lenni mert kollégiumba vagyok, így egyedül édesanyám van otthon meg max. a macskáink. Tegnap este amikor hazajött munkából, furcsa dolgoknak lett szemtanúja. A hűtő tárva nyitva volt, minden konyhaszekrény szintén ki volt nyitva és emellett van egy “ketrec” a konyha mellett (olyasmi amilyet nagyobb kutyák szállítására használnak pl. kiállításokon, de mi csak tárolásra használjuk) ami lakatra volt zárva, miközben soha nem is zártuk be. Az ajtó duplán be volt zárva, ugyanúgy ahogy ő hagyta tehát a betörés lehetősége nagy valószínűséggel kizárt. Még fontos megjegyezni, hogy a macskáink akik amúgy általában barátságosak és mindig az ajtó elé jönnek ha valaki hazaér, most félve bújtak az ágy mellé. Soha semmi fura nem is történt ebben a lakásban ezelőtt és anyukámra sem jellemző hogy nagy sietségében így hagyná el a lakást, hogy bármit nyitva hagy. Nem is hiszek annyira az ilyen paranormális történésekben de sok érdekes történetet hallottam már ismerőseimtől, így néha egy-egy pillanatomban kételkedek a saját nézetemben. Nem tudom őszintén, hogy mire gondolhatnék lehet hogy nem kéne ennyire kiakadnom ezen, de tényleg soha semmi ilyen nem történt a lakásban, és kicsit félek, hogy tényleg valaki ott járt és veszélyeztetheti a testi épségünket vagy éppen elvisz valami értéktárgyat. Ezekre tudok most gondolni amelyek magyarázattal szolgálhatnak:

- egyik régi lakó vagy a főbérlő járt a lakásban valamilyen fura ok miatt, mivel csak nekik van kulcs a lakáshoz rajtunk kívül

- az egyik macskánk hajlamos kinyitni a szekrények vagy szobák ajtaját, ha nagyon próbálkozik, lehet ő “garázdálkodott” (de nem hiszem egyébként, mert ez nem ad magyarázatot mindenre és soha nem volt még ilyen)

- tényleg valami paranormális eset áll a tettek mögött

Ti mit gondoltok erről?



tegnap 21:03
 1/2 anonim válasza:
55%

szia! en azt gondolom fordulj Istenhez.

Biztos megnyugtat. Ne aggodj nem lesz semmi baj. Lehet tenyleg a cica volt.

tegnap 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne gondolj rosszra! Ez a legfontosabb!!
tegnap 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!