Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mért vannak ilyen álmaim és...

Mért vannak ilyen álmaim és félelmeim? Többi lent

Figyelt kérdés

2évvel ezelött szülinapom napján azt álmodtam, hogy a dédimamám nagyon sír és sokan vagyunk körülötte és mindenki sír csak én nem. Figyeltem ahogy sírnak. Mindenki sírt csak én nem ! Reggel felébredtem mentem volna reggelizni és mondta anyukám, hogy meghalt a dédipapám az éjszaka. Akkor én azt megéreztem, hogy meghal? Vagy üzenni akart? Azóta minden szülinapomon róla álmodok. Ez is miért van?

A nyáron pedig sokszor azt álmodtam hogy megyek egy közúton kocsival hangosan éneklek, boldog vagyok. Egyszer csak jön szembe egy kocsi és belém hajt. Aztán képszakadás. És arra eszmélek, hogy a kórházba vagyok és mondták, hogy nem tudják mi történhetett velem, mi miatt borulhatott fel a kocsim mert nem volt más autó ott csak az enyém. Majd elszöktem a korházból, hogy megkeressem azt az autóst. Majd felébredtem... de ezt a nyáron vagy 5x álmodtam.

Mostanában félek egyedül menni a sötétbe(pl. utcán), olyan mintha jönne valaki utánnam. Ez miért van?

Normális válaszokat szeretnék.


2010. nov. 2. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Elvarratlan szálak a múltból. Valamikor valamit meg akartál tenni, de azóta is halogatod, meg ilyesmik. Pl. lehet, hogy amikor utoljára elköszöntél a dédidtől, talán haragban váltatok el (és szerettél volna bocsánatot kérni)? Vagy ígértél neki valamit, amit azóta sem csináltál meg?

Az utcai eset is lehet ilyesmi: pl. undorodsz a sok kutyaszartól, de még sose tettél semmit ellene, nem oldottad meg, pedig problémának érzed.

Kellemetlen, feldolgozatlan emlékek, stb... Ezeket csak te tudhatod.

2010. nov. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát a dédi papámmal jól megvoltunk, mondjuk sose beszéltünk sokat.
2010. nov. 2. 17:29
 3/4 anonim ***** válasza:

a dédi papámat nem ismertem de am

nekem sokszor van jövő képem hogy mi lesz meg ilyenek de nem fontos infok csak néha volt oan h mien fagyit fogok majd enni mert nem tudtam h venni fognak nekem és h miet szval

2010. nov. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem azért félsz mostanában 1dül és azért érzed,h valaki követ mert ezek az álmok irritálnak úgymond...

a másodikat szerintem azért álmodtad mert már előtte is féltél,h karambolózól, vagy kocsibaleseted lesz, vagy láttad a híreket,érdekelt ez a téma...

az első álomra számomra nincs magyarázat az tényleg érdekes

2010. nov. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!