Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért érzem azt, hogy néhány...

Miért érzem azt, hogy néhány barátom szekta tag lehet?

Figyelt kérdés

Szimbatonént és péntek esténként összegyűlük, és leugrunk a Velencei tóra.


Ott ugye fürdőnadrágot kell viselni, és így mindenkinek láthatóak a tetoválásai

Két barátomnak van teljesen egyforma, Jézust ábrázoló tetoválása. Azt is megfigyeltem, hogy körülöttünk a férfiaknak legalább 60 százaléka rendelkezik tetoválással, külföldi nyaralók is. Ők a legtöbbször angolul.BESZÉLGETNEK velük. Én csak alapszinten tudok angolul, tehát a bonyolult beszédet nem ismerem.



aug. 18. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Paranoias vagy, pszichiáter latott már?
aug. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Sok külföldi lakik Magyarországon, nem mindenki ért magyarul. Ráadásul ilyenkor nyáron sokan jönnek ide nyaralni, egy pár napos nyaralásért nem fognak megtanulni magyarul. Tetkója meg néhány évtized múlva eljutunk odáig, hogy mindenkinek lesz.
aug. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Mert néhány barátod szektatag.
aug. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Hogy neked mi bajod van?
aug. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

Erről eszembejutott egy 15 éves emlék,amikor barátnőmmel egyik nyáron naponta jártunk strandolni,épp előtte tetováltattam egy skorpiót a combomra..Volt egy középkorú hölgy aki állandóan a tetoválásom bámulta,majd következő nyáron megjelent egy 3x akkorával ugyanott ahol nekem volt..Soha többet nem mentem arra a strandra..

De mostmár tudom,hogy le kellett volna locsolnom szenteltvízzel, vagy elvitetni a rendőrökkel.


Van valami a hazai vízben.

aug. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Lehet hogy jézus szektába vannak, mond azt nekik hogy jézus egy majom és ha haragudni fognak akkor szektások.
aug. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!