Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A démonoknak van nemük?

A démonoknak van nemük?

Figyelt kérdés
El lehet különíteni női és férfi démonokat? Itt most nem arra gondolok, milyen alakot vesznek fel, hisz az bármi lehet. Hanem hogy eredendően van-e nemük? Mert ahogy én tudom, az angyalok többsége férfi és kíváncsi vagyok, a démonokra mennyire igaz ez.

jún. 24. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Milyen formában?

A spirituális, szellemi lényként szerintem nincs nemük, de ha manifesztálódnak vagy testet öltenek, akkor gondolom lehetnek bármilyen neműek.

Az pedig, hogy egy szellemi kapcsolatfelvételkor miként látjuk őket nagyban függ az egyén saját prekoncepcióitól, a kultúrától, társadalomtól, környezettől, amiben él.

Ugyanis amint nem tud megmagyarázni az agy, azt ismerős dolgokkal fogja pótolni, ami a legközelebb áll a valósághoz az adott egyén szerint. Az agyunk próbálja kitölteni a hézagokat, hiányosságokat és ha nincs valamire konkrét magyarázata, akkor az entitás megjelenhet férfiként, nőként, állatként vagy más formában is. De azt tudni kell, hogy csak az egyén nézőpontjából van így.

jún. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elsősorban szellemi lényként gondoltam. Köszönöm a választ, logikus, amit írtál.
jún. 24. 16:25
 3/8 Thunderfairy ***** válasza:
Amilyennek kitalálod.
jún. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hermafroditák mint a csigák
jún. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Gendersemlegesek
jún. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
Nembinárisak mint a számítógépek
jún. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elméletileg ezek a lények halhatatlanok. Most szerintem ebből az következik, hogy nics szükségük szaporodásra, amiből az következik hogy a nem értelmetlen lenne az ő esetükben.
jún. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Annak a szőkének volt.
tegnapelőtt 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!