Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mondanátok misztikus cuccokat?

Mondanátok misztikus cuccokat?

Figyelt kérdés
tudnátok mondani misztikus lényeket, valami természet feletti dolgokat amik léteznek?
2010. okt. 5. 14:18
 1/9 A kérdező kommentje:

itt nem megy a betürajz bocs .

Komolyan csak értelmes emberek írjanak akik tudnak ilyen dolgokat , lényeket. Köszönöm előre is

2010. okt. 5. 14:19
 2/9 anonim ***** válasza:
ormányos madár
2010. okt. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Misztikus tárgyak,amik léteznek:

Varázsvessző,boszorkánytábla,grafitlábas asztalka(asztaltáncoltatáshoz),dagyde(vagy woodoo-báb)Salamon-pecsét(ez egy védelmező amulett,és hatásos)különféle jóskártyák(pl TAROT)..stb


A misztikus lény nem biztos,hogy a legjobb szó,de vannak ilyen emberek:

Telekinézissel bíró egyének (de ez rendkívül ritka,inkább csak a keleti kultúrában fordulnak elő,pl a jógik),telepátiával rendelkezők(ezek már sokkal gyakoribbak),kitűnő memóriával rendelkezők(ezt azért emelném ki,mert létezik pl egy olyan amerikai férfi,aki a világon mindent megjegyzett élete során,amit látott,hallott vagy olvasott,és nincs rá magyarázat)wicca- boszorkányok,(lásd:www.boszorkanyszovetseg.hu)fekete-és fehér mágiát űző mágusok,és végül (bár létezésük vitatott,de én már láttam)szellemek.


Ja,és javaslom,hogy nézz utána az Amitywille-i háznak,mert ha valami,akkor az FURA. :)


Írj,ha szükséged van még infóra!

2010. okt. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsó király vagy.Engem is érdekelne még infó ilyesmikről.Írhatnál még pár sort amiről vannak tapasztalataid.Esetleg ismersz olyat,kapcsolatban vagy olyan emberrel aki ilyen természetfeletti jelenségekkel foglalatoskodik pl.boszorkány vagy látó?Ez a salamon medál amit írtál ez is érdekelne bővebben.Hogyan készül,kik csinálják,miért tartják mágikus tárgynak,honnan lehet hozzájutni?Köszi.
2010. okt. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nos,a Salamon-pecsét,bármilyen misztikus erővel is bír,akár te magad is elkészítheted otthon,de itt egy oldal,ahonnan megrendelheted: [link] (a lap jobb oldalán található csillag az,egyébként)

Egyébként rendkívül erős,és szinte minden negatív erőtől megvédelmez,a legfőbb bölcsesség szimbólumaként is szokták emlegetni.(ha jól tudom,alkimisták is használták)


Egyébként igen,ismerek ilyen embert,aki ezzel foglalkozik,nem is egyet.De talán a legismertebb magyar boszorkány Frabato (neki könyve is megjelent varázsitalokról,szerelmi kötésekről..stb),ő elég jó,bár nem ismerem személyesen,de állítólag a varázslatainak 98%-a beválik,ezt többen is állítják.


Egyébként sok mágiával kapcsolatos tapasztalatom van,de miről írjak konkrétan?Kevertem vágykeltőt,készítettem woodoo- bábot,részt vettem szellemidéző szeánszon,használtam rúnaköveket és jóskártyát is jövőlátásra,és tudok tenyérből jósolni..mik érdekelnek titeket?

2010. okt. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok:most látom csak,hogy az "egyébként" szó milyen sokszor szerepel a hozzászólásomban,ne haragudjatok érte,csak nagyon belemerültem a mondókámba. :)
2010. okt. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az a helyzet hogy igazság szerint a téma minden részlete érdekelne.Úgy látom neked már sikerült is tapasztalnod pár dolgot, én is szeretnék.Szóval konkrétan ezek nagyon érdekes témák,úgyhogy szívesen olvasnám a tapasztalataidat.Hol vagy fellelhető?

30 perccel ezelőtt néztem azt az oldalt amit linkeltél.

Ez csak egy medálnak tűnik nem értem hogyan lehet ilyen védelmező szerepe.

2010. okt. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20:11 én látom. de én nagyon magas szintű vakondbűvölő mágus vagyok. nem akarok dicsekedni, de legutóbb level 50 környékén voltam...
2010. okt. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

MedveDisznóEmber

[link]


Sarah Jessica Parker

[link]

2010. okt. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!