Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Melyek a számodra legfélelmete...

Melyek a számodra legfélelmetesebb, legfurább, legérdekesebb természetfeletti történetek, amiket hallották/átéltél?

Figyelt kérdés

2021. dec. 25. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Feküdtem este az ágyban és a szobaajto magától kinyit vagy 40 centire. Bár nem féltem, de érdekes volt.
2021. dec. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
79%

Amikor meghalt a nagymamám, aznap éjjel fehér lepelszerű valamiben lebegett az ágyam felett.

Szerintem így búcsúzott el.

2021. dec. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Az üres házban főleg éjszaka rendszeresen hallok lépteket, fiókok és szekrény ajtók nyitódását vagy csukódását, tányérok halk zörgését és egyéb neszeket. Amikor kimegyek, nincs ott senki és olyan, mintha mi sem történt volna. Azt nem figyelem, hogy elmozdul-e valami ilyenkor. Nem bánt, úgyhogy nem félek, de volt már, hogy megmutattam valakinek és őt teljesen kiverte a víz (túl sok horrort néz) :D

Tehát biztos, hogy nem hallucinálok.

Egér sem lehet, mert egyszer besunnyogott egy és az teljesen más volt. Azóta ráadásul macskát is tartok, de este mellettem alszik, tehát olyankor nem zajonghat a konyhában ^^

Egyébként biztos van valami logikus magyarázat ezekre a hangokra, csak nem érdekel. Ilyen a ház és kész. Sőt, néha még kifejezetten megnyugtató is ezt hallgatni elalváskor, mert a gyerekkoromra emlékeztet, amikor még sokan laktunk itt, és így nem érzem magam annyira egyedül. ^^

2021. dec. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Serpent ***** válasza:
100%
A hobbim, hogy autómodelleket gyűjtök. Volt egy barátom is akinek ugyanez volt a hobbija. Mind a ketten főleg 1/43-as méretarányú autókat gyűjtöttünk, de előfordult más méretarány is. Egyszer vettem egy fekete Mercedes-Benz G-osztályt 1/24 méretarányban. A haverom ellátogatott hozzám, hogy megnézze, milyen autókkal bővült azóta a gyűjtemény. A mercim egyből megtettszett neki. Hazafele úton (kerékpárral volt) elgázolták. Elhunyt. A temetésén a családja engedélyével ott voltam. 2 hét telt el és amikor a gyűjteményemet csodáltam, a fekete mercit is a kezembe vettem. A merci szélvédője belül poros volt, és a porba belülre az ő neve volt beleírva. Már az is érdekes, hogy belülről volt poros, mikor a modell ajtaja nem nyitható.
2021. dec. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!