Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ki küldhette AZ SMS-T? (BŐVEBB...

Ki küldhette AZ SMS-T? (BŐVEBBEN LENT)

Figyelt kérdés
Kaptam egy sms-t"a nagyi már nincs életveszélybe mert megkapta a gyümölcskosarát"a többire már nem emlékszem mi volt benne,de amikor megkaptam az sms-t jót nevettünk,majd kitatláltuk hogy irunk rá valami hülyeséget,aztán megnyomtam a Küldés gombot az sms küldöjének,de a küldés sikertelen volt,majd megint és megint,megnéztem a bejövő sms-ket és nem volt ott,mindent megnézetm sehol semmi,hova tünhetett,vagyis inkább ki küldhette,és mit akart ezzel?
2010. aug. 19. 21:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
lehet, hogy már csak 7 nap van hátra
2010. aug. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

Ezz érdekes:D:D:D

Esetleg valahogy nem tudnád meg a tudakozótól vagy a szolgáltatótól, hogy van e egyáltalán ilyen szám??Vagy ilyesmi

bocs nemv agyok szakértő ilyen ügyben..

2010. aug. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

flash sms...

a sony ericssonokból lehet előhozni, ha feltöröd a filerendszerét... (am vkp-val)

2010. aug. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
85%
nekem is jöttek sms-ek. melyik szolgáltatónál vagy?? a t-mobilenál mostanában vannak érdekes dolgok...legalábbis nekem.
2010. aug. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Na nekem is volt telefonos ügyem. A nevelőanyám hívott egyszer hajnali fél 5kor. De kinyomtam, mert azt hittem ébresztő. Később megkérdezem, miért keresett. At mondta, ő akkor még aludt, és a híváslistájában sem volt benne. (nem törölte ki, mert nem tudta akkor még, hogy kell) Az enyémben viszont benne volt. De akkor mégis mi lehetett ez, és mi van, ha felveszem?!


Vannak ilyen érdekes dolgok, velünk nap mint nap történik, csak észre kell venni őket.

2010. aug. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Üzenet a túlvilágról? Samara? ...
2010. aug. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
lehet azonnali üzenet volt mert az rögtön megjelenik és nem menti el ...
2010. aug. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Tudom hogy ez nem csak egy flash-as szar vagy mi.

De nem ez volt az egyetlen ilyen eset,és nem csak sms-el kapcsolatosan.

22.13 ez különös és érdekes......vannak megmagyarázhatatlan dolgok,de az egyszerű emberek csak ráfognak erre valami hülyeséget(többségük nem is hisz)hogy valaki vmit üzen....

Ismeritek "Lucifert"?Ő a "gonosz"rossz akaró,becsap ijeszteget,de halálra nem jogosult.

2010. aug. 19. 22:33
 9/17 anonim ***** válasza:
86%

Nekem a nővérem halott kislánya telefonjára mentek az üzenetek pl:"álmodj szépeket kicsilány"

Feladó ként pedig szám helyett egy T szerepelt!Nem volt ez sem a telefonkönyvben sem a szim kártyán!Ez a tel.szám helyett volt!!!Több ilyen is jött a telefonra hasonló szövegekkel...volt amikor olyan hangzatú sms jött mintha Ő üzent volna...Ezen kívül rengeteg megmagyarázhatatlan dolog történt abban az időben...amiket csak azok értenek meg akiknek szintén egy tini halt meg a családjukban...valamiért az azonos korosztályban elhunytak hasonlóképpen jeleznek...míg az idősek álltalában sokkal diszkrétebben próbálnak üzenni!Mármint ezt úgy rtem,hogy a tinik amúgyis sokal vakmerőbbek és haláluk utn is megörzik a humorérzéküket.Tesóm lánya a halála után is megviccelt minket...sokszor jókat nevettem is majd sírásba törtem ki az ilyen helyzetekben tudta,hogy miatta vagyunk szomórúak és próbált megnevettetni,jókedvre bírni minket...nagyon szerettem őt...és szeretem még mindig.

2010. aug. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Érdekes nagyon....

Csak én ezt az üzenetet nem tudom hova tenni nem halt meg senki,ez az üzenet pár hónapja jött.....(családba sokan vagyunk úgyhogy senkihez se tudom kötni....ne is értem

2010. aug. 19. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!