Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit hallottatok Barta Arnold...

Mit hallottatok Barta Arnold gróf szelleméről?

Figyelt kérdés
Unokatesómék osztályKiránduláson voltak és a panzióban ahol laktak ott felmentek az emeletre és látták a szellemét és olyan bolytos sapkája is volt mint a képeken...de nem találok róla semmit az interneten:S
2010. aug. 16. 10:31
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
mert hoogy?
2010. aug. 16. 11:20
 12/27 anonim ***** válasza:
0%
az isten szerelmére miért írunk ha nem hiszünk benne? ez az állítás szerint tehát léteznie kell a szellemnek! viszont nem létezik! arról nem tehetünk , hogy te azt akarod hallani ami nem igaz....tudod mit én is láttam de mondtam , hogy mennyen a csába mielött felkenem az ektoplazmáját a falra...
2010. aug. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

[link]

én ennyit találtam :S

2010. aug. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

vannak ilyen panziók ahol elterjesztik direkt hogy kísértet járta meg szellemek vannak és utána a személyzet ijesztgetik este a megszállott vendégeket mindenféle trükkökkel!

erről láttam is egy dokumentum filmet hogy vannak ilyen panziók,szállások!

2010. aug. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
0%
attól,hogy valaki nem hisz benne,lehet hogy léteznek.ennyi szerintem.
2010. aug. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
előző vagyok elhiszem,hogy vannak ilyen helyek,ahol direkt ijesztgetnek panziókban,bárhol trükkökkel,de ezektől függően tényleg létezhetnek szellemek.
2010. aug. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
és ezt te honnan gondolod?
2010. aug. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
honnan biztos onnan , hogy már ismerősei láttak...jobb esetben ő is...2 lehetőség van : leír egy rövid story-t vagy egy hosszabbat..a megszállottak ( nem nem abban az értelemben...) hosszabbat.
2010. aug. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Miért kérdeznek akik pontosan tudják mi az az egyféle válasz amit hallani szeretnének?
2010. aug. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

onnan hogy osztálytársam mesélt egy s mást hogy náluk mi folyik....

ez ilyen valaki hisz benne valaki nem...nem mindenki részesül benne hogy láthat szellemet.

2010. aug. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!