Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Annyian tesznek fel képeket h...

Annyian tesznek fel képeket h vajon szellem van e rajtuk. Hát én most teszek fel két videót. Vajon szellem van rajtuk? :D

Figyelt kérdés

Én magam csináltam a saját házunkban, és nem, nem módosítottam a videókat és nem, nem csaltam. Csak lesben álltam olyan helyeken ahol ezek meg szoktak történni máskor is.


http://www.youtube.com/watch?v=GA7hI32cjYI



http://www.youtube.com/watch?v=MK5raeXlaj8


2010. aug. 6. 14:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
56%
hát nyári szünet van, nincs más dolog... :D
2010. aug. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
70%

Nem szellem semmi csak egy hulyegyerek kamerával ezt onnan tudom hogy elolvastam a kérdésedrol:


-Annyian tesznek fel képeket h vajon szellem van e rajtuk. Hát én most teszek fel két videót. Vajon szellem van rajtuk? :D


Ha én valóban lefilmeztem volna kisértetett akkor nem tennénk a végére mosolygós smiley-t


Ezzel csak folosleges kérdéseket teszel fel minthogy csinálnál valamit hány éves vagy 13-14?

2010. aug. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

az utolsónak igaza van !

Sajnos tart még a nyári szünet....szerintem foglald el mással magad !....csak egy jó tanács =D

2010. aug. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
55%
vedd ki a vibratort a fioknol XD
2010. aug. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
:D:D:D:D:D
2010. aug. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Vazze, hogy még a szellemek is milyen rendetlenek! :D Legközelebb szóljál neki, hogy inkább össze pakoljon ne széjjel. :-P
2010. aug. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nagyon jó lehet kamerával járkálnod minden fele!! Azt hiszem én is videózok innentől mindent
2010. aug. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
nah, úgy látom vannak itt értelmes lények is :D hát kb ennyit érnek azok a képek meg hangfelvételek amiket ide felrakosgatnak XD csak erre próbáltam felhívni a szives társaság figyelmét :D néha röhögőgörcsöt kapok a sok idiótától aki egy lefotózott párnára ráfogja h az egy szellem, a 80% meg helyesel neki :D amúgy nincs damil a fiók tényleg mindig kinyílik magától :D elcseszett egy asztalosmunka
2010. aug. 7. 12:37
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem azért,de honnan tudtad,hogy mikor fogja kihúzni a szellem(??:D) a fiókot?
2010. aug. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
nűlunk is van olyan fiok amit ha nem tolunk be teljesen koppanásig akkor visszanyilik...kamu
2010. aug. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!