Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az igaz, hogy a szellemek...

Az igaz, hogy a szellemek hagynak maguk után szagot?

Figyelt kérdés

Ezt nem rég olvastam, hogy a szellemek maguk után hagynak szagot.Nem nagyon hiszek bennünk, de tegnap fura dolog történt velem.Az volt, hogy voltam kresz tanfolyamon és éreztem valamilyen szagot lehet hülyén hangzik de a túros csuszához hasonlított a szag először azt hittem, hogy onnan jön a szag.Na de amikor ugye hazajöttem akkor itthon is éreztem ezt a szagot.Ma még nem éreztem, de nagyon furcsa volt.Tudom kicsit hülyén hangzik de tényleg fura, hogy ott is éreztem meg itthon is.

Csak normális válaszokat létszíves.


2010. júl. 20. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Összeszedte a ruhád a szagokat, azt érezted otthon.


Van olyan ismerősöm, aki a férje halála után cigarettaszagot érzett. Egyedül a férj dohányzott a házban, azóta senki.

2010. júl. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Szag: általában valamely anyagból párolgás vagy kiválás útján a levegőbe jutó és a szaglóidegekre ható illó részecskék, illetve gáznemű anyagok által keltett érzet.

Illat: rendszerint illóolajokból eredő jó, kellemes szag. Régen jelzővel általában jellegzetes szag leírására is használták, pl. "fojtó, kellemetlen, kesernyés illat".


A szellem (ha egyáltalán van) nem anyagi, hanem energia, így nem fog semmi olyan "szagot" hátrahagyni, amit te fizikálisan az orroddal érezhetsz. Az más kérdés, hogy egyéb neurológiai alapon szagokat vélsz érezni, ergo beképzeled magadnak, hogy érzed.

2010. júl. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jaj haggyuk már biztos ugyan az főz a kressz tanfolyamosoknak mint neked
2010. júl. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Néha elég komolyságosan. Küldök egy ektót megérzed!
2010. júl. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Nem olyan komolytalan kérdés....Nem muszály elhinni aki nem akarja,de multkor ültem a gép előtt és egyszer csak éreztem egy pillanatra valami illatot,felkaptam rá a fejem erősen beleszívtam a levegőbe,de már nem éreztem,majd olyan 5 perc múlva megint és akkor sokkal intenzívebben.Nem tudtam hova tenni honnan ismerős az illat,el is felejtettem,majd este elalvás előtt esett le ,hogy a nagymamám használt ilyen kisüveges ibolya kölnit,de ő már meghalt 11-éves koromban,most meg hát már 27 leszek...
2010. júl. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!