Szellem?

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 13:25
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Éjszaka aludtam és egyszer csak hallom hogy jön be valami és hozzáért a hátamhoz és lefogott mintha lebénultam volna még a szememet s tudtam kinyitni és utána sikerült valahogy és eltűnt és bekapcsolódott a tv is utána csak álmodtam vayg szellem lehetett?
2010. júl. 18. 13:26
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem alvásparalízis lehetett.
2010. júl. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Ha a tudományos magyarázatot nézzük alvási paralízis. Ha az ezoterikusat, viszont valóban egy természetfeletti jelenés lehetett, vagy testen kívüli élmény. Attól függ, melyiket tartod esélyesnek, hogy melyikben hiszel, melyik állásfoglalást tartod logikusabbnak a leírások és tényfeltárásokat követően. :)
2010. júl. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat aogy olvasom mi az az az alvásparalízis lehet hogy az volt mivel egy sötét alak volt és nem tudtam mocanni csak eg kis résnyire kinyitni a szememem
2010. júl. 18. 13:39
 5/18 A kérdező kommentje:
mondjuk a tv ne tudom mitől lehetettt bekapcsolva hiszen estére lekapcsolom
2010. júl. 18. 13:43
 6/18 anonim válasza:
90%
estleg az ún. Lidérc?bár nem tudom,ez csak egy felvetés.
2010. júl. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
81%

Hasonló dolgokkal foglalkozik a Zone Reality csatornán a Szellemvadászat, és húúú, van még egy műsor, csak a neve nem jut eszembe. Na mindegy, arról szól az is, hogy van egy "kísértetjárta" ház, ahova elmennek, (és ebben a házban élnek is emberek természetesen:D), felszerelnek hőkamerákat, meg hőérzékelőket, meg rendes kamerákat is, meg valamikor ilyen hangfelvevő berendezést, és olyan 9-10 körül lekapcsolják a villanyokat, és virrasztanak. van a ház mellett egy lakókocsi, ahol ül egy szkeptikus, meg még egy valaki, aki felszerelte a berendezést, és onnan figyelik a kamera felvételét. Nagyon izgalmas ez a műsor is, meg a másik is amit írtam. Az is ehhez hasonló.

Nem mindig kell elhinni ezeket a dolgokat amiket mondanak, de azért érdekes. Későeste szoktak ezek menni, nem tom hogy most is sugározzák-e még, egyszer nézz meg egy ilyet, ha még van. Remélem segíthettem valamennyire:)

Üdv.

2010. júl. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem álmodtad, és a tévé ébresztett fel.
2010. júl. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 BlackSword ***** válasza:
71%
Az nem lehet, hogy elaludtál a tv előtt, és álmodtad... Aztán meg jött a reklám, ami hangosabb, és arra már felébredtél???
2010. júl. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
velem is volt ilyen , mentem el otthonról jött 1 kutya és beleharapott a lábamba (mindezt csak álmodtam) ,de rendesen fájt a lábam közbe és testvérem mondta ,hogy éjjel hangosan felkiáltottam :S
2010. júl. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!