Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemek? Miért mindig ilyen...

Szellemek? Miért mindig ilyen alakban vannak ábrázolva?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy a szellemeket mindig kisgyereknek, beteg nőnek képzeljük el. Minél több szellemes sztorit olvasok el annál inkább érdekel, hogy miért nincs pl egy szexi bombanő szellem vagy egy kétméteres kigyúrt állat szellem? Nem hiszem, hogy léteznének de szerintem ez nagyon érdekes.
2010. júl. 18. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
.
2010. júl. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mivel sokkal rémisztőbb egy gyermek vagy egy idős képzete, az ábrázolások ezért annak megfelelően alakulnak.
2010. júl. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
előzőnél a pont!
2010. júl. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert ők törékenyek, és ebből kifolyólag valószínűleg nem saját hibájukból haltak meg, ezért képtelenek megbékülni sorsukkal, tehát itt ragadt a lelkük.

Amúgy nem csak ilyen szellemek vannak, vannak férfiak is. ^^

2010. júl. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
fenébe, valaki gyorsabb volt :) úgyértettem hogy a legelsőnél :P
2010. júl. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
anyád XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2010. júl. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!