Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tapasztaltatok màr paranormàli...

Tapasztaltatok màr paranormàlis dolgokat, ha igen megosztanàtok velem?

Figyelt kérdés
Jöhetnek a paranormàlis sztorik. :)

2019. aug. 31. 17:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%
Igen, nem, mert nem lenne értelme.
2019. aug. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De nyugodtan èn nem foglak lehülyèzni meg ilyesmi èngem minden sztori èrdekel de amugy köszi a vàlaszt:)
2019. aug. 31. 18:05
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
Igazabol a paranormalis dolgok nekem normalisak.
2019. aug. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%

Nem a lehülyézésről van szó, hanem arról, hogy a paranormális "sztory" neked mindig csak sztory marad, míg másnak az a valóság.


Ha közöd van ilyen dolgokhoz, akkor meg fog történni veled, ha meg nem, akkor fölösleges dolog mások sztoryjain csámcsogni.

2019. aug. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Gyerekkoromban családban halálesetek elött álmomban kihulló fogak

Váltam kulföldön es 45 euró volt a válóper , nem tudtam hogy fogom kifizetni , es egy nap megtaláltam az utcan a labam elött 40 eurót összehajtogatva

A lakas ablakán ahol a lányommal költöztem két sziv rajzolódott ki egy kicsi es egy nagy

A kavemban sokszor rajzólódott szivforma perfekt kontúrokkal

2019. aug. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
:O
2019. aug. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Vàrtam haza a barátom aki kimaradt éjszakàra.

Csak néztem magam elè a sötétben. Erre felkapcsolodott a villany. Odamentem, lekapcsoltam, visszabujtam az àgyba.

Ezutsn kb fél-egy perccel, megindult a konyhai csapban a viz, de eröböl zubogva. Kb 6 ot kellett tekernem rajta, hogy elzàrjam.


Azon èjszaka növel volt. Utolag derült ki.


Màsik. Az akkori pàromtol elvàlàsnàl kaptam egy kereszt làncot (fa kereszt jezus)mert évekre külön kellett vàlnunk.

A szekrényen logott. Egyik ejszaka kopogàsra ébredtem ami egyre erösebb, gyorsulobb, ahogy teljesen magamhoz tértem, ugy kezdett lassulni halkulni es a kereszt volt az es ingadozott, kopogott a szekrényen, majd megàllt. Kb egy hétre rà làttam ujra aki adta, eljött hozzàm.


Lehet nincs összefüggés persze a megcsalàssal, es làtogatàssal es lehet van fizikai magyaràzat is ezekre. De azért leirtam.

2019. szept. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
egyszer nagyon ki voltam szerelmi dolgok miatt. tényleg ilyen több lves kínlódás miatt bőgtem,de nagyon. mire azt mondtam,hogy Jézus kérlek nyugtasd meg a lelkem. abban a másodpercben ahogy kimondtam egyet villant a lámpa az egész házban. na másnap csak pislogtam ugyanis nemcsak nálunk történt hanem egész Újszegeden. és nálunk jött vissza kb utolsónak. legalábbis minden ismerősöm mondta már hogy náluk már van villany, mert ugyan éjszaka csak villant egyet de aztán másnapra nem is volt. hát érdekes.
2019. szept. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Hát... Szüleimmel éppen jöttünk hazafele éjfél környékén autóval a szerpentinen (éjszaka az erdőségben) És pont az út szélén ment egy pasas (asszem az volt de nem láttam teljesen mert mentünk kb 90-nel) és volt nála egy égő zseblámpa is meg tolt 1 biciklit is.. kb mentünk 100 200 métert és úgy döntött apám hogy akkor forduljunk vissza lessük már meg csórit hogy mivan vele. (Miközben megfordultunk nem láttunk ki az útra mivel fák takarták a látóteret) Mikor visszaértünk kb. oda addigra már eltünt a pasas teljesen. Nem lehetett az sem hogy elkanyarodott máshová mert a főútról nem kanyarodott le mellékút se semmi.. Talán kicsit messzebb volt egy elágazás de azt ennyi idő alatt nem tudta volna elérni. Ez nem tudom mennyire számít annak de én egy kicsit beleborzongtam.
2019. szept. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

2 éve, hogy esküvőre voltunk hivatalosak szombaton. Már hidegebbek voltak az esték. Este 11:30ig tudtunk maradni, majd hazaindultunk párommal autóval. KB 20 km-re laktunk. Falus térségről beszélünk, a falvak között erdős, fás, gyümölcsös területek..

Félúton lehettünk, és egy ilyen elhagyatott útszakaszon egy kanyar után láttunk valamit az út mellett.

Mivel enyhe köd volt, a környéken a vadakra figyelni kell, az autó üvege párás volt és a kivilágítatlan bicikliző vidékiek is szóba jöhetnek, én is meresztettem a szemem míg párom vezetett.

Először én kérdeztem ahogy közeledtünk hogy mi lehet ez? Valami fehérlett a bozótos fűben. Először egy felborult biciklire gondoltam..


Mikor elhaladtunk mellette? Mit láttunk? :


2 gyereket, ikrek lehettek. A hideg ellenére lengén öltözködve, egymás mellett ülve, felhúzott lábakkal. A szemükkel nem követték az autónk mozgását, a túlpartra nézték meredten előre ahol több hektár legelő van. Lakott település 1 km-re volt legközelebb.


Nagyon megijedtünk, párom is aki nem félős.

Akinek meséltük elszörnyülködtek, de volt aki lenézően helyre tett minket hogy vissza kellett volna menni, hátha segítségre szorulnak.


Valamiért nem bántuk meg. Napokig néztem a híreket de semmi. Nagyon para volt. 😫😓

2019. okt. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!