Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Cootingley tündérekről hallott...

Cootingley tündérekről hallott e már valaki?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Azt egyébként megtudná valaki mondani hogy a rajzokat hogyan állították így meg??mert semmi pálcát vagy valamit nem látok ami tartaná őket

itt még a földbe is "beleszúrja"

http://www.youtube.com/watch?v=oveXCII3w30


2010. júl. 13. 02:45
 1/6 anonim ***** válasza:
A kérdésre a válaszom: Nem még sohasem halottam.
2010. júl. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sem hallottam róla. De egy jó bűvész "csodákat" tud produkálni.
2010. júl. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és asszem az egyik képen van egy tündér, amelyik nem papírból volt kivágva. Egyébként azok a lányok egy verses könyvből másolták a tündérek pózát, de az egyik képen van valami, ami nem mű.
2010. júl. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nemtudja valaki hogy vannak oda állítva a rajzok?

én is akarok ilyen képet csinálni,mert rajzolni tudok!:)

2010. júl. 13. 16:46
 5/6 anonim válasza:
100%

Én olvastam már róluk... hát érdekes :D

Ha jól emlékszem 5 képek készítettek a lányok,amelyekkel "bebizonyították" a felnőtteknek ,hogy igazat mondanak a tündérekről.Később azonban bevallották,hogy csak papírból kivágott tündérek voltak 4 képen,amelyeket kalaptűkkel rögzítettek.(furcsának is találták,hogy a felnőttek bevették,mivel az egyik képen elvileg látszik is az egyik tű)De az egyik kép mellett ezek után is kiálltak és azt mondták,hogy az az egy igazi....

2010. júl. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Photoshop...
2010. júl. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!