Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hallotátok? Többit lennt

Hallotátok? Többit lennt

Figyelt kérdés

Kb 9 hónap mulva lesz egy nagyon hideg éjszaka,mert "tisztitás" lesz a földön azoka lelkek/emberek akik nem fordulnak jobban Isten és egymás felé egyszterüen vissza lesznek hivva.(auto baleset,betegség stb.)

Démonok, Isten és angyalok csatája lesz.

A hideg éjszaka után 3 napig maradj otthon imátkozz és ne nézz ki az ablakon.


Én hiszek ebben,az angyalokban a szellem világban és jot remélek mindenkinek.


2010. júl. 4. 22:22
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Itt van egy link.Itt leírják,mi fog történni azokon a bizonyos napokon...Igen,lesz egy nagyon hideg éjszaka is.De nem tudni,mindez napra pontosan mikor lesz.De Pio Atya megadta a jótanácsokat,hogy mit kell tenni.A biblia szerint is eljön majd egy végső nap,mikor minden gonosz el lesz tűntetve a földről,de ezt sem lehet pontosan tudni,mikor lesz...Akkor,amikor már tűrhetetlenné válik a sok emberi gonoszság.


[link]

2010. júl. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

/én vagyok az UFO-s Nibirus válaszoló/


Tudom nincs hozzá túl sok köze, csak gondoltam elmesélem, hogy én azt a fajta variációt is hallottam, ami kísértetiesen hasonlít arra, amit leírtál ide.Gyakorlatilag ugyanaz...De nem hiszek benne, mármint az Ufos-ba! Viszont ugyanazt mondom, amit előtte is mondtam, hogy szerintem senkinek nincsen mitől félnie, mert félni időpocsékolás.Változtatni nem lehetséges a jövőn, akármikor is lesz ez a harc!Ezen sokat gondolkodtam, mert ismerek embereket, de vajon ki számít jó embernek?Aki isten szabályai szerint él, de belül nem érez semmit, vagy az, aki nem teljesen él isten szabályai szerint, de belül sokkal tisztább, mint a másikak(pl. nem képmutató)?

2010. júl. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
09:15-ös elolvastam amit linkeltél hát elég ilyesztő. nekem az jutott elöször eszembe ha lesznek föld rengések akkor össze omolhat a házunk:( én a kutyumat sajnálnám a legjobban ha ez történne meg a két tesomat.:(
2010. júl. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Hmm, elég ijesztő, de nem tudom mit gondoljak, az tény és való, hogy most is tele van a világ katasztrófákkal és társaival, és én most is félek, hogy mikor tesz minket a földdel egyenlővé egy-egy ilyen esemény :( csak furcsálom, hogy a média nem foglalkozik ezzel, hiszen az emberiségről van szó!Más nyelven is megíródott ez? Vagy csak mi magyarok tudunk róla?(már aki olvasta ezt a khmm próféciát)Minden esetre érdekes és elgondolkodtató, csak nem értem miért pont éjjel?Szerintem egy katasztrófa nem válogat,a napszakok közül, ha jönnie kell jönni fog! pl guatemalai víznyelő hirtelen nem várt kialakulása, hurrikánok, és itt nálunk a narancs-nagyságú jegek az égből.Isten "bosszúja" vagy a természeté??? Kell ehhez ilyen "jóslat"?Szerintem tudjuk mi nagyon jól, hogy mi lesz, ha nem állítjuk meg magunkat!
2010. júl. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
én kb. suliban leszek. ha történik valami csak átfutok a templomba, szerelmet vallok vagy ilyenek. inkább nem is gondolok bele, még egy okom van hogy ugy éljek, mintha minden nap az utolsó lenne
2010. júl. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Ha éedekesnek találtátok előző linkemet,itt van még egy:Ez egy cikk Pio Atyáról és a cikk végén írnak egy másik látomásáról,ami kizárólag a Magyarországra vonatkozik:


[link]

2010. júl. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Hát, én nem igazán hiszem ezt el. Hiszek az ilyen dolgokban, de nem ilyen mélységig, ez túl sok nekem. :D
2010. júl. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Az egész történet abban a mondatban megbukott hogy imádkozzatok Anyámhoz.:) Isten soha nem kérne ilyet,"Szűz" Mária egy közönséges ember volt,nem Isteni lélek.

Ez a "Szűz" Máriás dolog csupán az emberek téves agyszüleménye.Máriának Isten előtt voltak gyermekei,ez már mutatja,hogy nem volt Szűz...

És ismétlem,nem Isteni lélek,csak egy EMBER,aki azért volt a világon hogy életet adjon Jézusnak.Ennyi.Ettől még nem lett Isteni lélek. -.-

2010. júl. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Ez igaz lehet? Hogy történhet ilyesmi? Csak azért haljuk meg, mert kinézünk az ablakon?
2010. júl. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Szerintem nem halhatunk meg azért, mert kinézünk az ablakon. Ha rápillantok az ablakra, akkor is kinézek. Húzzam le a redőnyt???
2010. júl. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!