Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hallotátok? Többit lennt

Hallotátok? Többit lennt

Figyelt kérdés

Kb 9 hónap mulva lesz egy nagyon hideg éjszaka,mert "tisztitás" lesz a földön azoka lelkek/emberek akik nem fordulnak jobban Isten és egymás felé egyszterüen vissza lesznek hivva.(auto baleset,betegség stb.)

Démonok, Isten és angyalok csatája lesz.

A hideg éjszaka után 3 napig maradj otthon imátkozz és ne nézz ki az ablakon.


Én hiszek ebben,az angyalokban a szellem világban és jot remélek mindenkinek.


2010. júl. 4. 22:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
:DD ez elég érdekes alig várom már agyalok és demonok harca kiváncsi leszek rá nagyon kiváncsi , hol halotad?
2010. júl. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, kb 9 hónap? ha ennyire megjósolta az a valaki, hogy lesz ilyen "hideg" éjszaka, akkor miért nem tud pontosabb dátumot pl. március 12. Meg ugye este lesz, tehát nagy valószínűséggel aludni fogok, így reggel mikor kinyitom az ablakot szellőztetni már hiába mert nem nézhetek elvileg ki rajta 3 napig, és ha kinyitom mi fog történni?Meghalok?Megnyomorodok?Elvisznek az UFOk? tehát akkor menjek teszkóba 3 napi kaját és üdítőt vásároljak be a családom és kutyám számára, és kuksoljak otthon, és a kutyum besza-behu 3 napig a lakásba???? szerintem ez badarság :)
2010. júl. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, én is hiszek dolgokban, de ennyire nem, szerintem ez nem igaz, ne haragudj, én is minden jót kívánok neked, de fölösleges ezen izgulni!
2010. júl. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora ostobaságot ki talált ki? Isten ugyan miért és kikkel harcolna? Ha valóban "tisztítás" lenne,akkor az angyaloknak-démonoknak, vagy akik tisztogatni akarnak,nem akadály a bezárt ajtó.

Egyedül az hihető,hogy hideg lesz az éjszaka.

2010. júl. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Igen,hallottam róla:Pio atya látomásai...De azt nem írta le,pontosan mikor fog ez bekövetkezni,előre nem lehet tudni.
2010. júl. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Ez az egész nem 2012-ben lesz? :D Már bocs, és ne is haragudj, de nevetséges. >.<
2010. júl. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

erről én is hallottam; 2 variációt is:

1.Nibiruról visszatérnek az UFOK, akik az ősi maya leszármazottak és megölik az összes materialistát és azt, aki nem olyan fejlett lélek.

2.Ugyanezt a verziót hallottam Istenről és az angyal-démon küzdelmekről.

Akárhogy is ha valakinek tiszta a lelke és jó ember, annak nincsen mitől félnie akár eljön a világvége akár nem.

2010. júl. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 BlackSword ***** válasza:
100%
Valami linket... Mert így elég hiteltelen... Az lehet, hogy jövő áprilisban hideg éjszakák lesznek, mert idén karácsonyig hó sem lesz... Max csak utána... Tolódnak az évszakok... De a többi szerintem butaság...
2010. júl. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
anygalok és démonok harca majd csak 2012ben lesz. ez hülyeség
2010. júl. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Sziasztok....


Egyik barátunk mondta,akinek a felesége foglalkozik,tanulja ezt...táltos lesz egyszer.

Én is ugy tudtam hogy 2012ben lesz valami hasonlo.Engem is meglepett a "9 hónap mulva":-(

Nem tudok linket mert nem találom sehol,azért irtam ki hátha valaki még hallotta.

MA megyek a táltosomhoz,és a jósnőmhöz megkérdezem mit tudnak róla:-)

Majd megirom


u.i:Az ufoknak ehhez semmi köze:-S

2010. júl. 5. 07:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!