Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Tényleg csak képzelődtem?

Tényleg csak képzelődtem?

Figyelt kérdés

Először is kezdeném ott hogy én nem nagyon hiszek az ilyesmi dolgokban , nem is értek hozzá.


Régebben történ már amit most leírok...

A nagymamám 2003-ban halt meg ,egyik napról a másikra, nem volt beteg , egyszerűen csak elaludt, és nem kelt fel már.

Egy évre rá kint ültem a temetőben a sírjánál és akkor láttam hogy jött egy "idegen" család ( falun általában mindenkit ismertem) akikkel volt egy idősebb néni is aki hajszálpontosan úgy nézett ki mint a nagyim, először csak azt hittem hogy képzelgek,és nagyon megijedtem, majd oda jött hozzám rám mosolygott és megsimogatta a fejem, aztán szó nélkül elment. Amikor utána fordultam senkit sem láttam már, se a családot, se azt a nénit.


Anyukámék azt mondták hogy képzelődtem , mert kicsi voltam stb.. de nekem olyan igazinak tűnt.

Én nem beszélek szellemekről, sem túlvilági életről, vagyis fogalmam sincs. De éreztem ahogy megérintette a fejem, nem képzelődhettem.


2010. jún. 15. 13:27
 1/5 anonim válasza:

ez érdekes :/

engem érdekel ez az egész de sose fogjuk megtudni... mindig titkolnak előlünk valamit és csak befogunk csavarodni =)

vannak nekem is történeteim de nem akarok a röhej tárgya lenni :)

2010. jún. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem képzelődtél, és most az emlékeidet tudatalatt módosítod, hogy elfogadd a távozását. de ez csak az én véleményem.
2010. jún. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező és első kommentelő!


Nem, nem igaz, hogy sose fogjátok megtudni az igazat. Megtudhatjátok, de nem biztos, hogy el is hiszitek, mindenesetre én megkockáztatom, mert úgy érzem megérdemli mindenki, hogy felvilágosítsák. Itt van a tanítás, az "univerzális" tanítás, amiben válaszokat kaphattok, az ilyen jellegű kérdésekre, és még többre. :)


Paul Brunton : Az Önvaló bölcsessége.


üdv

25/F

2010. jún. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
énszerintem lehet hogy megtörtént. miután meghalt mamám énis megesküdtem h láttam. és mostis hiszem hogy láttam. még nézett is. kocsival mentem és azonnal visszafordultam(félperc). de nemtaláltam.közben halottam a zhangját mintha hozzám beszélne. aztmondta h vigyázzak apumra(a fiára).
2010. jún. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is találkoztam édesanyámmal...azt mondta mindig szeretni fog ne szomorkodjak a halála miatt :'( sosem felejtem el isteni érzés volt
2011. febr. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!