Reinkarnációs hipnózis során milyen problémák merülhetnek fel?
Nem, de ismerem a tudományos hátterét a hipnózisnak, mivel agykutatással foglalkozok.
Lényegében ahogy az álmokban, hallucinogének hatására, vagy skizofrénia esétén az agy lényegében teljes mértékben képes átírni, megváltoztatni az általunk érzékelt valóságot.
Nem kell annyit fizetni az utazásért, elég ha kipróbálod DMT-t vagy a salviát.... éveket leélhetsz festékcseppként a falon, vagy megfejtheted az Univerzum titkait, és találkozhatsz a gyíkemberekkel.
Mivel semmi bizonyíték nincs rá, hogy ki/mi voltam előző életemben, vagy hogy létezne bármilyen lélekvándorlás... ezért az ilyen utazások során a tudatalattim bármit materializálhat valóságos érzetként.
Abszolút elhiszem, hogy poén... csak szerintem hatalmas szemétség ezért lehúzni embereket. Büntetném...
"Azért elég durva összemosni egy csalásra, hazugságra és átverésre építő legalitás határán működő dolgot mondjuk az élelmiszeriparral :)"
Mosolyogsz mi?!
A tejfölbe állagjavítót tesznek, mert kutatások szerint az emberek többsége jobban szereti a kemény tejfölt mint a folyékonyt.
Az eper ízesítő elhiteti veled, hogy epret eszel, de valójában nem kapod meg az evoluciósan kialakult ízhez tartozó tápanyag jutalmat.
A glükóz-fruktóz szörp rendkívül édes, de az agy gyorsan kompenzálja, mert ugye nincs akkora energiatartalmi, mint amit az agy megszokott. Cserébe viszont eltompul a cukor édesérzete is.
A nátrium-glutamát és társai alacsony minőségű ételt javítanak fel olyanná amit nagyon jónak érzünk. Átverik az érzékeinket.
Rovarfehérjéből készítenek nedves állateledeleket és ízeket adnak hozzá, hogy a macska elhiggye, hogy csirkét eszik.
Ezeket nem kommunikálják az emberek felé. Az vitatható, hogy mi a károsabb, melyik érzéket verik át és milyen gyakorisággal.
"Ha valami nem tetszik, nem veszed meg."
Persze, minden alkalommal amikor veszek valamit, akkor elolvasom mi van rajta, mert elég gyakran változtatják az adalékokat, ja és ha olyan van rajta amit nem ismerek, majd megvárom a kutatási eredményeket, hogy veszélyes-e. Több évtizedbe került, mire a lekvárra már kötelező ráírni, hogy ízű. A kenyér pedig a mai napig kenyér még akkor is, ha élesztővel készül. Köszi!
# 16
Ha azt gondolod, hogy mások fejébe látsz, az az egó jele, nem a bölcsességé.
A hiszékenység és a kételkedés *hiánya* alapvető hibája az embereknek.
Ehhez miért kéne belelátni más fejébe?
Ezért terjednek az átverések, lehúzások, áltudományos sarlatánságok amik emberéletekbe kerülhetnek.
Az emberek többsége nem kérdőjelezi meg a dolgokat, csak elhiszi. Mert hinni egyszerűbb, mint megismerni a világot teljes valójában.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!