Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ez lehet a véletlen műve?...

Ez lehet a véletlen műve? Vagy ez már előre elrendezés, vagy ok-okozat? (vagy mi)

Figyelt kérdés
Eddig mindig távol tartottam magam az ilyesmi dolgoktól, mint pl. ez a karma dolog, véletlenek, ezotéria stb, nem az hogy elutasítottam, csak nem foglalkoztam vele, úgy voltam vele lehet igaz de lehet nem. A pénzzel mindig érdekesen álltam. Sose volt sok, de amikor volt, akkor is gondosan megnéztem mire költöm, így sokszor csak tartalékolgattam. De így utólag már látom hogy feleslegesen. Az elmúlt 3 hónapban 2 pénztárcát hagytam el, 1000 meg 4000 forinttal, egyszer kiraboltak, akkor egy ezresem bánta, nemrég elromlott a laptopom, majd elhagytam a telefonomat és a fényképezőgépemet is. Múlt héten pedig ugyancsak 2 ezer forintot, a spórolt pénzemet, de nem tudom hogy, csak mentem a városba és ugy gondoltam berakom azt is, de az irataimat inkább nem. Így hagytam el a két ezrest. És már nem tudok semleges maradni ilyen téren mert ennyi véletlen már nem lehet, arra gondoltam talán az "élet" akar üzenni valamit, hogy az anyagiak nem olyan fontosak mint gondolom, vannak sokkal fontosabb dolgok is. Vagy csak egyszerűen szerencsétlen vagyok, mert ilyet még nem hallottam, minden ismerősöm szerencsés pénz terén, sok van nekik, mégis mindig találnak, nekem ellenkezőleg. Nem tudok már mire gondolni...de ez elég elkeserítő..
2010. jún. 13. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
túl sok My name is Earl-t nézel:D
2010. jún. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én csak azt olvasom ki belőle, hogy nagyon figyelmetlen vagy, és mindent elhagysz. Nem kell rögtön vmi felsőbb eredetű dologra gondolni. Próbálj inkább a földön járni, és figyelni az értékeidre. Amikor elindulsz vhova, gondold át, mit viszel, legyen meg az állandó helyük, pl lakáskulcs mindig a jobb kabát zsebben, telefon a balban, pénztárca a táska x. kis rekeszében, pénz mindig a pénztárcában. Ne pakolj ezerfelé, mindennek legyen helye, hogy könnyen tudd ellenőrizni, megvan-e még.

Én az esernyőimet hagyom vhol rendszeresen, de már próbálok összeszedettebb lenni.

Persze ha te ebből azt szűröd le, hogy ne csak az anyagi jólétre törekedj, abból sem lehet akkora károd. De amid van, arra vigyázzál.

2010. jún. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

hát vigyázz jobban a cuccaidra.. amúgy meg szólj az ismerőseidnek, ha találnak pénzt, akkor lehet h amit találtak az az amit te korábban elhagytál. ;)


no para csak légy figyelmesebb!

2010. aug. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!