Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Honnan és mi alapján, és...

Honnan és mi alapján, és mennyire megbízhatóan tudhatja meg az ember, hogy ebbe az életébe mi a karmikus feladata?

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom miért jobb az, ha az ember feladatokat képzel az életébe, mint az, hogy megpróbálja élvezni.
2010. jún. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mindenkinek az egész élete a karmikus feladat..nincs semmi,ami véletlenül történne..
2010. jún. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak rájösz. Nem tudni mikor, sokan talán sosem (kell ehhez valami különös érzékenységnek is lennie). Édesanyám elvesztése után például megfogalmazódott bennem, hogy nem ügyvéd, hanem mozgássértület fejlesztésével szeretnék foglalkozni.
2010. jún. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy asztrológus megtudja-e mondani, pl. a születési dátum alapján, hogy mi a karmikus feladata az embernek?
2010. jún. 13. 16:36
 5/7 anonim ***** válasza:
egyértelmű a feladatod, mert ugyanaz, mint mindenkié: tanulni.
2010. jún. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elsőnek üzenem: lehet a kettőt egyszerre.


Kedves kérdező! Ez nem könnyű... azt nem mondanám, hogy menj asztrológushoz, egyrészt mert semmi nem garantálja, hogy nem ver át, másrészt a születési dátumod nem azt jelzi, hogy mire születtél.

Én úgy érzem, az a feladatom, hogy segítsek másoknak valóra váltani az álmaikat. Gyerekkorom óta minden szerettem volna lenni az ügyvédtől a színésznőig, volt néhány nagyon komoly vágy is közöttük, de mindegyik felett győzött az, hogy úgy éreztem, másoknak akarok segíteni, pedig akkoriban még semmi olyasmiről nem is hallottam, hogy életfeladat, karma meg ilyesmi.

Talán mert szeretem az embereket, és arra taníthatnék másokat, hogy szeressen ő is. Persze ez csak az én érzésem, lehet, hogy nem több, mint egy ösztön, és más valószínűleg elég szkeptikusan állna hozzá, ha ezt közölném vele, de mégis: ezt érezni kell. Mintha ez lenne a feladatom, amit vállalnom kell, akkor is, ha nehéz.

2010. jún. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Inkább keress meg a neten egy jó számszitkust ő jobban ért a számokhoz.

A bolygóállás pontatlanabb.

2010. aug. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!