Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek van élet a halál...

Szerintetek van élet a halál után?

Figyelt kérdés
Sok bozonyíték és ellenérv van, de semmi sem biztos.
2017. dec. 15. 18:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"Sok bozonyíték és ellenérv van, de semmi sem biztos."


Akkor mondj pár bizonyítékot és támaszd alá akreditált intézmények elfogadott kutatási eredményeivel.

2017. dec. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ez az, amin nincs semmi értelme vitázni. Ha van, meg fogod tudni, ha meg nincs, akkor nem tökmindegy? Mindenki abban hisz, amiben akar.
2017. dec. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Egyébként azt sosem értettem, hogy aki nem hisz a "folytatásban", annak mi öröme telne abban, ha sikerülne elbizonytalanítani valakit, aki hisz...
2017. dec. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nagy lófaszt van, vagy ott fogsz kuksolni az urnában vagy szétrohadsz egy kis fadobozban
2017. dec. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Bármennyire is meg vannak győződve a hívől, hogy van, a nem hívők meg az ellenkezőjéről, tudni senki nem tud semmit. Ezügyben igazából, a nem hìvők is csak egyszerű hívők: ők abban hisznek, hogy nincs.
2017. dec. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Igen, van. És már Hollywood is tényként kezeli ezt, márpedig Hollywood a filmjeivel nagyban befolyásolja a világot. Még ha nem is létezne, akkor sem szabadna ellentmondást nem tűrően mondani, hogy biztosan nincs. Ami pedig sok válaszadót illet, akik szerint ezt csak az egyes vallások magyarázzák be nekünk, azoknak az a válaszom, hogy a vallásnak igenis igaza van abban, hogy van élet a halál után. Minden vallás elismeri a felsőbb tudat, a lélek létezését, és az nem hal meg.
2018. jan. 12. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 szunyo37 ***** válasza:

Én nem vagyok hívő, és nem járok templomba, de a véleményem az hogy van.

Ezt pár dologgal alá tudom támasztani.

Kb 12-13 éves voltam, amikor vidéken nagymamámnál voltunk, és este a tiszta szobába egyedül a koromsötétben lefeküdtem aludni. Nem aludtam még, de kinyújtott karomon volt a fejem, és valaki megfogta a kezemet.Nagypapám,akkor már nem élt, és anyukám nővére se.

Továbbá történt velem olyan két esetben, hogy aludtam, és fel akartam kelni de nem tudtam mert olyan érzésem volt, mintha valaki lefogna. Szememet se tudtam kinyitni, de mindent láttam. nem álmodtam.

Ezek az élmények szerintem nem véletlenül történtek, és valami oka van. Nem halucináció, vagy kitalált dologról van szó.

Megvagyok bizonyosodva róla, hogy van valami odaát.

Azt ,hogy ez milyen formátumba, vagy helyzetben, arra nincs válasz,de van lét odaát.

2018. márc. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Én alapvetően hiszem, hogy van valami élet a halál után, de még meggyőző bizonyítékot senki nem talált erre. Én úgy vagyok ezzel, hogy fölösleges ezen vitázni, hiszen senki sem tudja az iagzságot, csak találgatás van. Amíg itt vagyunk, addig próbáljuk meg élvezni az életet, az élet után meg úgy is megtudjuk az igazságot
2020. máj. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!