Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Pénteken érettségizek. Egyre...

Pénteken érettségizek. Egyre jobban izgulok tanácsokat szeretnék kérni!?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pénteken fogok érettségizni! Ki milyen tippet mond az utolsó hétre? Magyar írásbelim 4-es lett a többi 3-as.Nekem nem számít a jegy csak legyen meg a bizonyitvány,mert ahova megyek tovább,nem nézik a jegyeimet!Angoltól félek a legjobban és töritől. Kérlek mondjatok jó tippeket!

Vagy nem kell tartani a szóbelitől?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2016. jún. 11. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, torihez hasznalhatsz atlaszt, az nagy segitseg! Menni fog!!!
2016. jún. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik tárgy a legkevésbé megy, azt nézd még át rendesen
2016. jún. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Angolon biztosan megkérdezik, hogy vagy.

Legalább ekkor mondj valami nagyon szép, komplex, bonyolult mondatot és azt, hogy izgulsz az érettségi miatt.

Szóval itt próbáld úgy irányítani a beszélgetést, hogy már tudod mit fogsz mondani.

Ha nem világos valami, akkor pedig próbálj rákérdezni angolul vagy rávenni őket, hogy írják körül.

2016. jún. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt miért ebbe a kategóriába írtad? Ha megbuksz, akkor egyből reinkarnálsz?
2016. jún. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Érdekes témába írtad. lOl


Én holnap megyek és alig készültem valamit és kicsit bepánikoltam, de hát már most meg mit készüljek?


Szóval, ha valami tanácsot adok, akkor az az, hogy csütörtökre már ne tervezz semmit! H-K-SZ napokon nézdd át, amit át akarsz és ennyi.


Kéz és lábtörést!

2016. jún. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem direkt akartam ide irni, véletlen volt :D

Köszönöm szépen! Majd irjátok meg kinek hányas lett :)

2016. jún. 12. 18:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!