Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Kinek tegyem fel kérdéseimet?...

Pink22 kérdése:

Kinek tegyem fel kérdéseimet? (Bővebben alul)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem rég meghalt egy nagyonnagyon közeli családtagom, akivel nagyon szoros volt a kapcsolatom, és körülbelül egy hónapra rá elkezdtem érdeklődni a spirituális dolgokkal.. Mi van az élet után? Mi volt előző életemben? Kapcsolatba tudok e lépni ezzel a hozzátartozómmal? Mi van az őrangyalokkal, és még soksok kérdés, van, amelyiket meg sem tudom rendesen fogalmazni.

Keresgéltem már a válaszokat az interneten is, de ujabb-ujabb kérdések jöttek..

Szerintetek kinek tegyem fel ezeket, aki biztos tud rájuk válaszolni, tud segíteni stb?



2014. aug. 20. 21:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
35%

Fogadd őszinte részvétemet a családtagod halála miatt!


Ha gondolod, szívesen ajánlok neked olyan könyvet, amit szerintem érdemes lenne elolvasnod, ha foglalkoztat téged az a kérdés, hogy mi van a fizikai halál után.


Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?

2014. szept. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az elhunyt családtagod már hazatért, vissza a teremtöhöz.Most pihen, visszanézi az életét és levonja belöle a tanulságokat. Ezután újra leszületik, kiválasztja az életfeladatát és az új szüleit. Ne szomorkodj miatta, mert most sokkak de sokkal jobb helyen van.

Elözö életeinkre nem véletlenül nem emlékszünk, tehát ezt nem tudhatod, hogy mi volt elözö életedben.

Nem tudsz kapcsolatba lépni vele, engedd el és örülj annak, hogy hazatalált és most boldog.

2014. szept. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!