Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Kinek tegyem fel kérdéseimet?...

Pink22 kérdése:

Kinek tegyem fel kérdéseimet? (Bővebben alul)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem rég meghalt egy nagyonnagyon közeli családtagom, akivel nagyon szoros volt a kapcsolatom, és körülbelül egy hónapra rá elkezdtem érdeklődni a spirituális dolgokkal.. Mi van az élet után? Mi volt előző életemben? Kapcsolatba tudok e lépni ezzel a hozzátartozómmal? Mi van az őrangyalokkal, és még soksok kérdés, van, amelyiket meg sem tudom rendesen fogalmazni.

Keresgéltem már a válaszokat az interneten is, de ujabb-ujabb kérdések jöttek..

Szerintetek kinek tegyem fel ezeket, aki biztos tud rájuk válaszolni, tud segíteni stb?



2014. aug. 20. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"Keresgéltem már a válaszokat az interneten is, de ujabb-ujabb kérdések jöttek.."

Ez a megismerés folyamata.

Ha valamit megismersz/megtanulsz, akkor rögtön több kérdés keletkezik, amiket előtte fel sem tudtál tenni.

Azt ne várjad, hogy innen bárki is "ugrani fog" jelentkezésedre és spirituális tanítód lesz.

.

"Mi van az élet után?"

Erre csak egy valós válasz van: tovább élsz utódod emlékeiben, az őt nevelésed során eltanult/ellesett módszereidben.

"Mi volt előző életemben?"

Erre -nem kis pánzért- regressziós hipnózissal foglalkozó pszichológus tud választ adni, hozzá kell tenni: ellenőrzési lehetőség nélkül. (Magyará: azt mond, amit akar, csak fizess. Minnél többet fizetsz, annál szebbeket mond.)

.

A spirituális elmélet szerint, ha önmagadtól eljutottál egy megfelelő szintre, Mestered megtalál.

2014. aug. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%

Szia kedves pink...

A nagyon fontos családtagodnak eljött az ideje, sajnos vagy szerencsére (nem tudhatod), de neked hiányzik nagyon és nagy veszteség lehet úgy érezni, hogy nincs többet veled. Tehát természetesen nem örülsz a hiányának és ez normális. Úgy érezni, hogy veled van a szeretted vagy jobb neki esetleg reményt adhat egy szebb jövőre.

Biztos lehetsz benne, hogy ő is tudta, hogy el fog jönni valamikor a vég és nem lesz örök élete itt.

De amit 100% megtudok neked mondani, hogy biztosan nem volna boldog, szomorú lenne és keserű, ha tudná hogy te tönkre teszed az életed és megöl a bánat.

Nekünk sokszor jobban fáj az elmúlása valaminek, mint maga az elmúlás.

És a szeretted azt akarná, hogy neked boldog, vidám életed legyen, családban, barátokkal vagy akár ha neked úgy jó magadban.

A lényeg, hogy az emlékeit szeretettel őrizd és ne bánattal... Nem kívánná, hogy tönkre tedd az életed.

Neked még itt van feladatod.

A szereteddel úgy már nem nagyon fogsz tudni kommunikálni, mint régebben, inkább a szívedben őrizd őt.

A halál előtt és utánról semmi biztosat nem tudhatsz. Sarlátonkra meg nem szabad költeni a pénzt.

Ha szabad a szerettednek és tud veled kommunikálni, akkor nem drogosokon fog eljönni.

2014. aug. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 beglerbég ***** válasza:
38%

Kedves Kérdező!

Kérlek fogadd el részvétemet.


Sajnos ezekre a kérdésekre nem létezik egyértelmű válasz. Az idők folyamán sokan előálltak válaszokkal, de, hogy kinek melyik válasz a legmegfelelőbb, azt saját magának kell eldöntenie.


Próbáld meg több embertől megkérdezni; paptól, rabbitól, imámtól...hindu papoktól, buddhistáktól, zoroaszterektől stb.

Ők valószínűleg tudnak válaszolni a kérdéseidre.


Ha esetleg elkezdenél különböző vallási szövegeket tanulmányozni, csak annyit tanácsolnék, hogy ne vedd szó szerint őket. Próbáld felfedezni a háttérben húzódó tanításokat.


Remélem segítettem.

2014. aug. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek, első hozzászólónak annyi, hogy ugy értettem ezt a "kinek tegyem fel ezeket...." , hogy ki foglalkozik ilyennel, néztem, kineziológus szerintem nem ezzel foglalkozik, parapszichológus sem.. akkor ki?
2014. aug. 20. 22:26
 5/12 A kérdező kommentje:
*Kihez fordulhatok ..?
2014. aug. 20. 22:32
 6/12 anonim ***** válasza:

Tessék:

[link]


Azt nem tudnád elfogadni, hogy senkivel, igaz?

2014. aug. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem:/ Köszönöm :)!!!
2014. aug. 20. 23:00
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdező, te nem dolgoztad fel az esetet és ez váltotta ki. Neked pszichológust ajánlok.
2014. aug. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

hagyd békén!


és éld az életed!


én beszéltem már ilyen "médiummal"


akkora szélhámos volt mint 1 ház. Ő meg azt hitte hogy laikus vagyok...

2014. aug. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Őszinte részvétem!

Noss szerintem is mindenképp engedd el és próbállj túl lépni rajta mivel ha nem engeded el akkor nem tud a lelke tovább menni . Keress fel egy Táltost ő biztos tud neked segiteni :)

Utolsó: Véleményem szerint Médiumok igen is vannak csak te épp egy szélhámost fogtál ki gondolom szép kis summát kért a szolgáltatásaiért de köztudott hogy ilyenért nem lehet pénzt kérni mivel ezért energiát kap....Tehát aki már ilyesfalyta dolgokért kér pénzt azt jobb elkerülni....

2014. aug. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!