Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehetséges, hogy az előző...

Lehetséges, hogy az előző életem a 70-es 80-as években éltem?

Figyelt kérdés
Imádom a 70-es és a 80-as évek stílusát a zenéjét a Punkot és a Rockot a Metált stb..és szívem szerint bánom ,hogy anm a 70-es vagy a 80-as években voltam tini szerintem ,akkor minden jobb volt kb. a filmek jobbak voltak a zenék az az élet stílus.Imádom az ,akkori élet stílust ,ahogy éltek a punkok és a rockerek imádom az akkori bándákat p.:Ramones,Sex Pistols,Duran Duran,Nirvana stb... és az ,akkori filmeket pl:Halloween stb...Kiskorom óta imádom ezeket a szívem oda húz a 70-80.évekhez és azon belül amerikába Amerikába.Lehetséges ,hogy az előző életemben a 70-80-as években éltem amerikában és valami Punk Rocker voltam?

2013. szept. 21. 14:22
1 2
 11/11 anonim válasza:
Hopsz, egy "szerintem" lemaradt az utolsó mondatomból. Nem szerettem volna megsérteni az olyanokat, akik hisznek ezekben, de a technika ördöge megint megbszott. :)
2013. okt. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!