Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehetséges, hogy az előző...

Lehetséges, hogy az előző életem a 70-es 80-as években éltem?

Figyelt kérdés
Imádom a 70-es és a 80-as évek stílusát a zenéjét a Punkot és a Rockot a Metált stb..és szívem szerint bánom ,hogy anm a 70-es vagy a 80-as években voltam tini szerintem ,akkor minden jobb volt kb. a filmek jobbak voltak a zenék az az élet stílus.Imádom az ,akkori élet stílust ,ahogy éltek a punkok és a rockerek imádom az akkori bándákat p.:Ramones,Sex Pistols,Duran Duran,Nirvana stb... és az ,akkori filmeket pl:Halloween stb...Kiskorom óta imádom ezeket a szívem oda húz a 70-80.évekhez és azon belül amerikába Amerikába.Lehetséges ,hogy az előző életemben a 70-80-as években éltem amerikában és valami Punk Rocker voltam?

2013. szept. 21. 14:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a 90-es évek zenéivel vagyok így. Ez azért van, mert manapság hallgathatatlanok az aktuális zenék, és az ember visszavágyik azokba az időkbe, amikor valóban ZENE volt a zene!
2013. szept. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

-Hát igen ezzel eggyet értek ott meg volt zene itt meg semmi zene sincs és ,amit most zenének neveznek pl: Jb vagy az 1D azok inkább a bagzo macskákra emlékeztetnek engem.Mit történt? :/

-én 97-es vagyok ,de amiota az eszemet tudom azota rajongot a 70-80-as évekért vagyis kb. 1-2-éves korom ota imádom 70-80-éveket még vissza emlékezem mindíg ,azokat a zenéneket halgattam már ,akkor is Nirvana,Guns N Roses,Sex Pistols stb..

2013. szept. 21. 14:45
 3/11 anonim ***** válasza:
Én éltem a 60-as években is. Semmi nem volt jobb akkor. Más volt. Illetve ha zenénél maraduk: kontraszelekció akkor is létzett, de a mai sztárok akkor a rádió uccájába sem mehettek volna be utcát serperni.
2013. szept. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A Nirvana és a GnR inkább 90-es évek
2013. szept. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy ha te 97-es vagy, akkor élhettél a 70-80-as években is.Túl gyors lett volna az újjászületés, nem gondolod?

Én 74-es vagyok és tetszik a60-as évek zenéje, stílusa.De nem gondolom, hogy előző élet miatt..

Nincs semmi különös abban, hogy tetszenek neked a régebbi zenék.Valóban jobbak voltak.Nem ilyen 2 hét alatt felejthetőek, mint amik most mennek.És valóban, a 80-as években valahogy más volt a hangulat.Vidámabb,izgalmasabb. Persze lehet, hogy az akkori jó hangulatú zenék is tehetnek erről.

2013. szept. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sokat hallottad gyerekkorodban. Ez még nem bizonyítéka a reinkarnációnak.
2013. szept. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönö 5 válaszoló végre egy normális válasz ,ami a kérdésemre válaszol :) azaz igazság hpgy nem csak így a hangulata miatt és a zenéi miatt fogott meg egy részt ,amiatt is ,de az a stílus és mindíg úgy érzem mintha honvágyam lenne a 70-80-as évek miatt mintha vissza szeretnék menni oda mintha magyarban élnék és el költöznék egy teljessen új helyre ,ahol más a stílus zene az élet mod mint MO-n és folyton honvágyam lenne vissza szeretnék jutni Mo-ra de nem lehetne és e miatt benned valami zűr üresség lenne bennem és azzal szeretném kitöltenni ezt ,hogy Mo-zenéket halgatok,képeket nézek Mo-rol stb..de valahogy mégsem ugyan az de nyugotabb vagyok mert így lélekben otthon érzem magam és mikorazokat a zenéket vagy filmeket nézek mik abban az időben készültek úgy érzem ,hogy otthon vagyok olyan mintha az lenne az én időm..

- igaz ,amit mondtál ,de lehet ,hogy lehetséges ,hogy pl: rövid életem volt..

-néha szoktam álmodni olyat is ,hogy a 70-80-as évekbe éllek valami alakokkal logok jokat bulizunk stb..

2013. szept. 21. 16:30
 8/11 anonim ***** válasza:
29%
3-as, azzért akkor is voltak, akinek egyebük se volt, mint a nagy arcuk. Aradszky, Poór Péter, stb.
2013. szept. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Fürediné Kiefer EDit ***** válasza:
Szerintem lehetséges, hogy a DNS kódok alapján szereted a régi magyar, vagy külföldi zenéket, mert az analógia törvénye szerint minden mindennel összefügg.Az én lelkivilágomhoz is a régi slágerek illenek,de a Zámbó Jimmy dalok meg egyenesen a magasba emelnek érzelmileg,olyan emelkedett hangulatba kerülök általuk,havonta csinálok egy teljes hétvégét a Jimmy koncertekből.Nálam meg az a romantikus elvágyódás van, hogy szeretnék a reform korban élni,az olyan tartalmas korszak volt, ami megfelel az én lelki vágyamnak,érzelmeimnek.Már a gimnáziumban is éreztem egy nagy lelkesedést arra a Petőfi,Kossuth,Széchenyi korszakra,és azóta is minden évben nyáron arról a korszakról olvasgatok regényt és verseket.A régi korok töltenek fel, de ez lehet tudás vágyból is a DNS által.
2013. szept. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Azt hogy érted, hogy a 70-es 80-as években éltél? Hány éves lehettél szerinted az említett évtizedekben?


Mert a Nirvana az igencsak 90'-es évek, annak ellenére, hogy az első albumuk 89'-ben jelent meg.


Mellesleg, gonodoltam elmondom, hogy ez az egész fszság, nem hiszek a reinkarnációban. :)

2013. okt. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!