Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Jelenthet valamit hogy a...

Jelenthet valamit hogy a páromnak kb 7-8 anyajegye ugyanott van mint nekem?

Figyelt kérdés
Valószínüleg hülye kérdés.de hátha.. :)
2011. aug. 11. 16:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
így akart imponálni neked és magáraműttette ugyanoda. Ha ez se akkor nem tom. Am nemmindegy, ha jól megvagytok? Ha komoly segítség kell keresd 404 nevű fórumozót. Ő orvos. Épp megműt egy itteni kérdezőt. Neki nagyon nagy tudása van.
2011. aug. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:41


Mekkora egy ökös vagy...

amúgy igen nagyon jól megvagyunk,mondhtani hogy tökéletes a kapcsolatunk...................

2011. aug. 11. 16:50
 13/18 anonim ***** válasza:
44%

Ha a kapcsolatotok tökéletes, akkor már csak a helyesírásodat kéne csiszolgatni. Arra viszont nagyon ráférne. Inkább olvasd el 2-szer minden hozzászólásodat, minthogy az anyajegyeid számolgasd.

Amúgy meg ez az egész azt jelenti, hogy valószínűleg túl sok időd van.

2011. aug. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:07

próbálj már meg nem magyar billentyüzettel helyesen magyarul írni...miközben kapkodsz.. -.-"

2011. aug. 11. 17:21
 15/18 anonim ***** válasza:
Hány anyajegyetek van, az sem mindegy. Mert ha hétből van 7 ugyanott, az nem ugyanaz, mintha 80-ból lenne.
2011. aug. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
neki nagyon sok van,nekem kevésbé.
2011. aug. 11. 18:00
 17/18 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem csoda, hogy abból néhány stimmel. Szerintem nincs jelentősége, valószínűleg fut még pár ember a városban, akinek ugyancsak vannak épp ott anyajegyei.
2011. aug. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Ne b@sszatok már le annyira, am ez tényleg furcsa, tem meg kedves kérdésfeladó ez az oldal hülye kérdésekre lett kitalálva max 40% normális(és bogy ha nekem is van helyesírási hibám de sietek nem nézem át 50X hogy mitírok öreg hiba na mind1)
2011. aug. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!