Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi táplálja a lakásban házban...

Mi táplálja a lakásban házban maradt szellemeket?

Figyelt kérdés
Azt mondják, hogy az emberek enerigiájából léteznek, de amikor egy ház lakatlan akkor hogyan léteznek?
2011. jún. 2. 19:23
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
sebaj ez se rossz de ha eszedbe jut valami akkor írd meg. és az előtted válaszolónak üzenem hogy legyen eredeti és ne azt írja le másképp amit én írtam előtte :P :D
2011. jún. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
39%

Aki hisz benne,csak azok számára léteznek. Nekem már több családtagom is halt meg,volt aki otthon,de soha nem jön látogatóba egy sem. Igaz,én nem is hiszek az ilyen babonákban.

Aki pedig szelleműzőt hív,az fizethet a hókusz-pókuszért.

Nagyon jól megélnek a hiszékeny emberekből.

2011. jún. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%

"A tudatlan hülyegyerekek :) És vigyázz mert te túltáplálod, sőt annyit adsz neki hogy már más szellemek is oda járnak :O"

Ez jó volt!

Elképzelem, ahogy a szellemek egyre kövérebbek lesznek - a végén meg szétdurrannak, és ektoplazmával szórnak tele mindent :-)

2011. jún. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%

fúajj.. fröcsögő ektoplazma :/

ha megfilmesítik kérjetek jogdíjat az ötletért :D

2011. jún. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%
Pont ez az: újabb logikai buktató a szellemekkel kapcsolatban
2011. jún. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%

mi? a fröcskölő ektoplazma, vagy az hogy tulajdonképpen b.aromság ez hogy ha valaki hisz valamiben akkor az létezik számára?

mert attól hogy valaki hisz szellemekben, még számára sem fognak létezni. ez most olyan dolog (szerintem) hogy nehéz egy bizonyos ponton elválasztani a hitet a valóságtól. valamikor azt hitték hogy a Föld lapos, de attól még nem volt lapos nekik sem.. vagy, sorra dőlnek meg eddig igaznak hitt elméletek. pl. valaki azt hiszi ha sok hasprést csinál eltűnik a hasi zsírpárnája, ettől függetlenül számára nincsenek szelleme.. őő.. asszem kicsit késő van :D

2011. jún. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
11%
Én úgy tudtam, hogy a krumplifőzeléket szeretik.
2011. jún. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
11%

11:46 Hülyeséget beszélsz... Mindenki tudja, hogy a krumpliban keményítő van, ez az ektoplazmát oly módon befolyásolja, hogy nem tud átmenni a falon. Nézz utána mielőtt valami marhaságot írsz....



;)

2011. jún. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
XD ezt a kérdést nem a humorhoz kellett vna írni? XD egyébként az ien szellemeket valszeg a családja tartja el ugyanúgy mint ahogy a rendes dolgozó emberek azokat akik csak kölköket tudnak csinálni és felvenni az állami támogatást XD
2011. jún. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
36%

Köztudott, hogy az elhagyatott házakban a szellemek leggyakoribb étkezésrendjéhez a magára hagyott bútordarabok (pl.:szekrény, fából készült fotelek, ágyak) sarkain, vagy élein található apró porszemcsék tartoznak. Ezeket az akár 2-3 méterre kinyújtható anti-ekto-réteggel borított szellemnyelvükkel fogyasztják el. Az anti-ekto bevonat azért szükséges, hogy ne nyalják keresztül a szekrényt, mert így nem tudnának táplálkozni, viszont ez lehetőséget nyújt számukra az étkezésben. Ez a réteg a nagyon apró szemcséket tudja kiszűrni, amik legtöbbször a bútordarabok élein/sarkain találhatóak.


Léteznek olyan egyedek, amik nem rendelkeznek ilyen bevonattal. Ők legtöbbször ahhoz folyamodnak, hogy kiszívják az udvaron található kószálódó csirkék püspökfalatjába töltött forró kávé zamatát. Ez is táplálja őket, de az íze borzalmas, így néhány egyed öngyilkosságot követ el, és reinkarnálódik.

2011. jún. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!