Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehet még "dolgunk" van...

Lehet még "dolgunk" van egymással, vagy volt valaha és mindketten ezért vonzódunk a másikhoz?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel sokat álmodok és sok olyan dolog történik, mikor találkozunk, ami számomra olyan mintha már egyszer átéltem volna, vagy megtörtént volna. Sok álmom is bekövetkezik vele kapcsolatban. Legutóbb is, amikor találkoztunk (ritkán szoktunk összefutni), egész nap furcsa érzésem volt és mikor megláttam, zavarba jöttem rögtön és kicsit kínos volt beszélgetni a jelenlétében. Ő pedig csak bámult, végigmért, tátott szájjal nézett sokszor, pedig a barátnője mellette ült, de le sem vette rólam a szemét, érdeklődött rólam... Nekem családom van már, és minden rendben is van, éldegélünk, de valamiért ez a fiú sokat szerepel az álmaimban is és az életembe is váratlanul betoppan és megzavar. Olyan érdekes vonzódást érzek irányába, de nem dobnám el érte az eddig kiépített életemet, józan ésszel. Mit gondoltok erről? Nincs semmi jelentőssége, csak én komplikálok? De akkor miért álmodok róla és érzem, hogy ezt már átéltem és tudom is, hogy mit mond majd, mi fog történni?! És miért bámul olyan megbabonázva engem? A kislányomat is csodálva nézte és azt mondta gyönyörű picurka. Figyelte, hogy bánok a picivel és mosolyogva nézett egyfolytában. Nem is ismerem, de mégis azt érzem, hogy nagyon is ismerem és imádni tudnám.

Valaki tud erre jó magyarázatot?


2011. máj. 4. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
semmi köze a reinkarnáicóhoz, a biokémiai folyamatok zavarják össze az agyad.
2011. máj. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha így lenne, akkor még mindig együtt lennék a volt párommal, mert nálam ez a vonzódás még meg van...
2011. máj. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elméletileg, ha amikor első találkozásnál is érezted, hogy ismered, akkor valószínűleg előzőéletedben is ismerted, ez viszont nem jelenti, hogy dolgotok van egymással, ezt neked kéne tudnod.
2011. máj. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy jók a megérzéseid :)

Biztosan volt dolgotok már korábban. A véletlen az, amikor Isten inkognítóban akar maradni.

Hidd el idővel ki fog derűlni, mert egyre közelebb fogtok kerűlni egymáshoz. Főleg, ha van közös karmátok. Senki nem kerül véletlenül az ember környezetébe. Mindennek oka van. Mondok egy példát. Egy barátnőm aki házas volt, megismerkedett egy szintén házas férfival. Csupa véletlen sorozatok után. Nagyon erősen vonzódtak egymáshoz, de megszakadt közöttük a kapcsolat. (babavárás miatt) Majd másfél évvel később már nem tudtak ellenállni egymásnak és titkos viszonyba kezdtek. Próbálták abbahagyni és elfelejteni a másikat (ész érvekre hallgatva, miközben a férfi családja is gyarapodott), mégsem ment. Pár év küzdelem után (önmaguk és érzéseik ellen) most együtt élnek boldogan, és nemrég tudták meg, hogy előző életükben egy pár voltak. Persze nem kötelező beteljesíteni a közös sorsot és nem muszáj hinni benne, de ők biztosan állítják, hogy előbb utóbb (ha más nem, hát idős korukra) egymásra találtak volna. És az a fricska a dologban, hogy a férfi hezitálása miatt a nő elég sokat szenvedett, aminek az volt az oka, hogy a korábbi életükben a barátnőm lelke csinálta ugyanezt a párjával. Ezzel csak azt akartam szemléltetni, hogy ilyen is van. És ha nektek nem is az a sorsotok, hogy együtt éljetek, annyi bizonyos, hogy valamikor volt már közötök egymáshoz. Ha megszerzed a teljes születési dátumát (percre pontosan)és a tiédet is tudod. Akkor tudok ajánlani egy oldalt, ahol megtudják mondani neked, hogy van-e közös karmátok. De mint korábban írtam, előbb-utóbb kiderül, hogy csak kémia-e az egész, vagy ennél több is.

2011. máj. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem valami hiányozhat a párkapcsolatodból, és ezzel akarod pótolni.Valami izgalmat belecsempészni a hétköznapi rutinba.Vagy tényleg csak helyes a pasi, és úgy érzed, mintha ő lenne az, akivel eddig is élned kellett volna.
2011. máj. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!